Ford Focus RS Unveiled

Ford Focus RS Unveiled

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
auto je super... previse za moj ukus, ali bez zamjerke pri objektivnom gledanju

Default je napisao(la):
to to reci mu :p lako je imaginarnim k*rcem mlatit gloginje :D

a, sto mu ti ne rece, kad vec impliciras da tvoj nije imaginaran?

@insinuacije na punta su preglupe, pa cak i za one koji se vade na segu... stupidno...
 
Član
bilosto je napisao(la):
auto je super... previse za moj ukus, ali bez zamjerke pri objektivnom gledanju

Default je napisao(la):
to to reci mu :p lako je imaginarnim k*rcem mlatit gloginje :D

a, sto mu ti ne rece, kad vec impliciras da tvoj nije imaginaran?

@insinuacije na punta su preglupe, pa cak i za one koji se vade na segu... stupidno...

ne na punta i na decka...... :lol::lol::lol:
 
Početnik
jbt... kad prije odgovori

drago mi je da pratis :icon_smile:

dobar ovaj ford focus... de bulex, napisi ti svoje misljenje nekad o kakvom autu... bas me interesira

laku noc! ;)

:icon_exclaim: (a, ako ne moze, od sujete, onda jedan novi :lol::lol::lol::lol::lol::lol:)
 
Član
dobar dobar
da dodam r32 nije petak volvov nego fau zeks engine :)
rado bi ja i ovog forda i a i r32 recimo biturbo ne bi bilo lose
 
Početnik
bilosto nemoj sve da primas k srcu sve je samo shala i nemoj biti bukvalac (ne znam zenski rod, mozda bukva)
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
dobar dobar
da dodam r32 nije petak volvov nego fau zeks engine :)
rado bi ja i ovog forda i a i r32 recimo biturbo ne bi bilo lose

u fordu je petak volvov...:icon_biggrin: to su mislili...
 

BBW

Član
A jbg, ja bih radije ST... RS mi vuche malo na traktor...

A ST se mozesh i zajebavati i imati kol'ko tol'ko svakidashnji auto.... A josh kad pogledash:
http://www.youtube.com/watch?v=TeXr50LNJfM&feature=related
 
Davor_ je napisao(la):
Ovako koliko ja znam GTI je jedino KEC i PETICA i to je dokazano i nema dalje pogledajte testove a ovo nije klasa GTI-a a bogami ni R32 bar po snazi pretpostavljam da je unutra petak (VOLVO) i turbina.
Testovi ce pokazati svoje, zivi bili pa vidjeli (A NE ZABORAVMO KO JE ZAPOCEO OVU KLASU AUTOMOBILA OSTALI SAMO PRATE!!!!!!)

Volvov petak???hahahahahaha...

Prati i prestize!!!:cool:
 
Član
SamiRX-8 je napisao(la):
Bez uvrede, ali po meni mu ni R32 nije ravan. Golf GTI ? To se ne moze nikako porediti sa ovim masinama. Svaki novi GTI je samo tezi i nista vise, performansi ni na vidiku, kec i dvica su prave GTI masine, a ovo ostalo... nicht's...



HAHHAAHAHAHA...nemozes porediti GTI sa ovim focusom,ali sto posto se moze mjeriti R32...

Ipak R32 ima skoro sve 4x4 ,sve sto jedno auto kvalitetno moze da ima...

Vidjet cemo Golfa VI ,kad u V poceli da prica za R36 sta ce tek da bude u Golf VI..

Zivio R32...

Respect Focus RS
 
pa i ne poredi.

Nego,opak je ovaj RS.Jos ce se borba izmedju njega i Megana voditi,to je sigurno.

I sta ono neko rece Golf je ikona,kakvi francuzi.hahahaha,pa sta je onda R5 GT turbo,Clio williams,Clio RS,205 Gti...Da ne spominjem samo rally ikone,vw-a tu nigdje ni za lijeka,ili hajmo van blata,F1? Opet vw-a nigdje,dok je Renault vec imao svojih vremena kad je zario i palio i u proslosti i u skorijoj buducnosti.Budimo realni,VW i nema neku veliku auto-moto sport tradiciju.

A ako gledamo street ikone,pa jedino je GTI sportski vw,kroz citavu raniju (stariju ne poznajem:)) historiju samo jedan model se moze nazvati sportskim,hmm,bas steta,ok scirocco,al i on je samo golf coupe.

No :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top