Ford Focus 1.8 TDcI 85 kw

Ford Focus 1.8 TDcI 85 kw

Član
Prijatelj ima navedeno auto i zali se kako mu se nesto cuje sa lijeve strane motora gledano prema autu,posto ima sve one plastike na motoru ja i stari koliko smo slusali i culi cini nam se da se cuje remen koji se nalazi malo iznad ovog oznacenog(slika sa neta),remen na sebi ima onu zastitu,e sad ako je remen sta bi to moglo biti,i moze li biti da je nesto drugo u pitanju,i jos jedno pitanje;gdje se nalazi turbina na ovom motoru,i da samo se cuje pri obrtajima,na leru radi sasvim normalno nista ne kucka ne cvrci,ali kad pocne davati gas tj dizati obrtaje onda remen se cuje ono kao pisti
http://postimg.org/image/rp580o4c1/
 
tu ti je zupcasti ili lanac, mozda se cuje koji spaner, vi ako ne znate sta je bolje je da odvezete auto u servis jer nije to Golf 2 pa stavi zensku carapu i ice to :D:D
 
Član
Čuje li se kuckanje kad da gas ? Daj Bože da nije nešto ozbiljnije, neki dan je čovjeku isto na Focusu radilica stradala, klipnjača se iskrivila, havariju mu napravilo. Zamijenio motor na kraju. Još sam čuo par slučajeva.
 
Član
ne cuje se kuckanje,,cini mi se da je kod njeg lanac,ali kad ide u obrtaje tj kad da gas cuje se kao kad skripi remen
 
Top