Ford Fiesta TANGO - Ghia

Ford Fiesta TANGO - Ghia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Kombinacija boje i krom lajsni me oborila s nogu, autic je meni sminkica skroz.

Par fotkica onako da se nadje ;)

xmu2l2.jpg


bgcoht.jpg


34fnms2.jpg


fnsj8i.jpg


idumon.jpg
 
Član
lijepa je, isao sam je bas gledati u f-ac...

kolko dodje ovakva do registracije, steta sto ova samo nije s dvoje puno je ljepsa...

i ako se nevaram ovaj grbic sa strane dodje samo na Ghia paketu opreme?
 
Legend
Ghia samo na Ghia opremu. Dvoja vrata smo vec imali dvije, odmah prodate obadvije. Ova dodje po cjeniku 28.290,00 KM do reg, medjutim kako nije na akciji moze se dobit jedan super popust pa to izadje bas prihvatljivo;)
 
Legend
Zao mi sto nemam bolji aparat, ili sto nemogu Vani da je slikam, jer na suncu dolazi boja do izrazaja, auto fenomenalno izgleda. Super se za voziti, a bogami nije ni pomala vise.

Xenon optik super joj stoji :cool:
 
Legend
Koliko nebi bilo skupo za ovakvo auto novaca izdvojiti. Pitanje se odnosi na sve ?
 
Član
a ima li u ponudi ovaj Sport?
i kolko on repa stoji...

daki je napisao(la):
Ghia samo na Ghia opremu. Dvoja vrata smo vec imali dvije, odmah prodate obadvije. Ova dodje po cjeniku 28.290,00 KM do reg, medjutim kako nije na akciji moze se dobit jedan super popust pa to izadje bas prihvatljivo;)
 
Član
daki je napisao(la):
Koliko nebi bilo skupo za ovakvo auto novaca izdvojiti. Pitanje se odnosi na sve ?

do 25.000 bi ja dao...al to je za top opremljenu...znam ja da je ghia top oprema, al ima se i na nju dodat jos nekih stvarcica...
 
Legend
Faya_M5 je napisao(la):
daki je napisao(la):
Koliko nebi bilo skupo za ovakvo auto novaca izdvojiti. Pitanje se odnosi na sve ?

do 25.000 bi ja dao...al to je za top opremljenu...znam ja da je ghia top oprema, al ima se i na nju dodat jos nekih stvarcica...

E moj Faya, pa sta mislis da mozes dobiti VW Pola za 25hiljada u paketu ekvivalentnom Ghia kod forda+ ti dodatci.

Ili renault Clia, ili neko auto slicno u klasi, da je novi model. STaru fiestu u LIFE X paketu dobijes za 20tak hiljada, ima svu opremu. Ali ovo je novi model tek izasao, odatle i cijene. BTW ovu sto je u REMEX ovom salonu, mogu dobiti za 26.000,00 KM ;)
 
Član
ma ne kazem ja da su drugi nesto plaho jeftiniji, al kad pogledam da je C4 21.000 osnovni, znaci da se za 29.000 moze uzet fine opreme u njemu...mozda neces imat ovu ko u fiesti, al opet je visa klasa...
isto tako i sam Focus (isti proizvodjac) je od 22.000 pocetni...ipak je visa klasa...;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top