Ford Fiesta ST

Ford Fiesta ST

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Naj brža Ford Fiesta

Ford je skroz "poludio" sa svojim novim projektom tzv "pocket rocket"

car_photo_236967_7.jpg


Zavjesa je skinuta sa ST Fieste, a Auto Express ima exkluzivne zvanicne fotografije novog bolida iz porodice Ford.

Kupci mogu da ocekuju puno puno kvalitetniji i luksuzniju unutrašnjost, nego što je nuđena u trnutnom modelu.

Automobili sa naj jacim paketom opreme ce biti opremljeni sa panoramskim krovom i Blue­tooth.

Paleta motora ukljucuje 2.0-litra motor koji ce imati na raspolaganju 275 KS. :icon_eek: ST ce vjerovatno imati i model sa manjim 1.6-litre, koji ce proizvoditi izmedju 180-190KS i ubrzanjem od 0-100 sa cca-7 sec.

Nova Fiesta ce zvanicno biti predstavljena u Martu na Geneva Motor Show a bice dostupna kupcima vec u Oktobru :icon_cry:. ST model nece biti dostupan u salonima prije 2009. ST verzija ce kostati nekih cca 32.000,00 - 35.000,00 KM
 
Legend
Ma ja sam je begeniso, meni se svidja, a o ukusima se ne raspravlja.
Meni je super, i to sam bas ovu sa 3 vrata.
 
Član
bog te mazo, 275 konja u ovom malom sporetu....al ce to da kida bubrege pri ubrzanju majko mila....dizajn mi se isto pravo svidja....da imam para razmislio bi o ovome da valja...
 
Legend
457 KM ti je mjesecna rata za ovo vozilo, mislim da to nije tako puno. Naravno ko ima mogucnosti. I da mislim na ST ovu verziju. One slabije ce biti puno jeftinije. Ocekuje se oko 25.000,00 KM da ce biti solidna verzija.
 
Član
daki je napisao(la):
457 KM ti je mjesecna rata za ovo vozilo, mislim da to nije tako puno. Naravno ko ima mogucnosti. I da mislim na ST ovu verziju. One slabije ce biti puno jeftinije. Ocekuje se oko 25.000,00 KM da ce biti solidna verzija.

Nisam zaljubljenik Forda al mi se ova svidjela do bola....

De mi reci jesi ti to sam nesto racunao rate ili si se cuo sa ovima iz Ford salona ?
 
Član
daki je napisao(la):
457 KM ti je mjesecna rata za ovo vozilo, mislim da to nije tako puno. Naravno ko ima mogucnosti. I da mislim na ST ovu verziju. One slabije ce biti puno jeftinije. Ocekuje se oko 25.000,00 KM da ce biti solidna verzija.

Covjece...nisam aj na to ni pomislio...pa toliko oko prilike me mjesecno skoda izadje, ono kad bi podijelio sve troskove na broj mjeseci...sad samo igra cifre u odrzavanju, potrosnji i koliko ce klat rega hehe
 
Legend
vwfan je napisao(la):
daki je napisao(la):
457 KM ti je mjesecna rata za ovo vozilo, mislim da to nije tako puno. Naravno ko ima mogucnosti. I da mislim na ST ovu verziju. One slabije ce biti puno jeftinije. Ocekuje se oko 25.000,00 KM da ce biti solidna verzija.

Nisam zaljubljenik Forda al mi se ova svidjela do bola....

De mi reci jesi ti to sam nesto racunao rate ili si se cuo sa ovima iz Ford salona ?

Cuo sam se ovim iz Ford Salona :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: :D:D:D:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top