Ford Fiesta RS

Ford Fiesta RS

Putovanja.ba
Administrator
126342-ford%20rs%208.jpg

Iz Forda je prošlog meseca stigla vest da je u planu još sportskija, RS verzija Fieste koja će u gami zauzeti mesto iznad trenutno najsnažnije Fieste ST sa 182KS. Sada su pred nama i nezvanični renderi koji pokazuju eventualni izgled ovakve Fieste.

Novoformirana Ford Performance divizija će do kraja ove decenije predstaviti 12 sportskih modela; za sada je poznato da stižu Focus RS, GT, F-150 Raptor i Mustang GT350, dok o ostalih osam modela još nema detalja. Ipak, menadžer Ford Performancea Tyrone Johnson je prošlog meseca otkrio planove po kojima je u pripremi još snažnija Fiesta koja će zauzeti mesto iznad Fieste ST.

ford%20rs%2088.jpg

Johnson je najavio da će se automobil bazirati na aktuelnoj šasiji, kao i da bi trebalo da se pojavi 2017. godine. Fordu je odluka o još jačoj Fiesti olakšana i uspešnom prodajom Fieste ST (u prodaji od 2013. godine).

Ivan Mitić – Autoblog.rs

Renderi: Xtomi.blogspot.hu
 
Član
Ja gdje god da sam procitao sada snju fijestu hvale svi maximalno.
Zabacuje dupe maximalno, dosta snage, jeftina. Nadam se da će ova biti i bolja.
 
Član
Da su prosle fieste st bile smece jesu, medjutim nova postavlja standarde. Uvjeren sam da rs modela nece biti jer gledam smoking tyre i matt farah kaze da nema potrebe za snagom jer auto je pravi uzitak.
@Fele ne znam druze za ford al za renault znam da je neprikosnoven tu
 
Putovanja.ba
Administrator
Da su prosle fieste st bile smece jesu, medjutim nova postavlja standarde. Uvjeren sam da rs modela nece biti jer gledam smoking tyre i matt farah kaze da nema potrebe za snagom jer auto je pravi uzitak.
@Fele ne znam druze za ford al za renault znam da je neprikosnoven tu

Joj zbog Megana sam skroz zaboravio na Clio :)
 
Član
Nece biti smece bez AWD, nisi upravu :D

Al nece biti ni dobar kako bi mogao sa AWD-om, posebno onim iz Focusa... :)
 
Član
Nije baš ni da su prethodne bile smeće , većina i prethodnih po testovima jako dobre rezultate daju a i prodaja ide dobro tako da vjerujem da sa ovom novom će to sve biti još bolje :)
 
Top