Ford Fiesta mk3 1.1

Ford Fiesta mk3 1.1

Član
Poz evo da predstavim auto sa kojim se svaki dan druzim :cool:

Rijec je o maloj Fiesti sa motorom 1.1 :) Motor nema snage za hljeba se najest(iako sam joj izvadio dusu do 155 km na sat xD ) , al zato me vozi skoro svake sedmice do Novog sada i nazad gdje studiram :) Ugl u planu su mi neke sitnice na njoj , al bi mi SVAKI DOBAR savijet vrhunski dobrodosao jer sam namjeravao da joj malo osvjezim izgled. Ovaj mali udarac sto ima naprijed sredicu slj. sedmice.

20111015224716.jpg


20111020125831.jpg


slika497820110613074289.jpg


slika497820110613074268.jpg
 
Član
Ljepsa je sa bjelim zmigavcima :) To mozes staviti . Ako te zanimaju javi se ;) Fino izgleda :)

Dali bih ti ista pomogao 1.8 diesel motor ? Ako zatreba tu sam :)
 
Član
haha ma ovo je prodavao kad nisam mislio da je zadrzim , sad je ne bi dao nea sanse ,zavolio je preko noci ko trebu kaku :lol: A znam ljepsi su bijeli. al prvo mi dolaze u plan filteri , pa felgice kake 13ke da bacim , sredim taj prednji dio, i onda idu sitnice , kao spustanje , osvijetljenje u autu , drugi volan itd ;)
a sta cu nisam od onih koji kazu auto mi ima 65 konja ide ko da je 300 :icon_rolleyes:
sto jes jes treba joj vremena da se trzne al opet je bolje nego sto ljudi misle da 1.1 moze :123:
 
Član
eto moj ti je savjet da ganjas kakve 14ke,lepse ce mu stajati a i lakse ces mozda naci, i nadjes prednji lip od nekog auta i prepravis...svana ga samo odrzavaj...eventualno ganjaj opruge od xr2i da malo legne. ;)
 
Početnik
BorisB je napisao(la):
haha ma ovo je prodavao kad nisam mislio da je zadrzim , sad je ne bi dao nea sanse ,zavolio je preko noci ko trebu kaku :lol: A znam ljepsi su bijeli. al prvo mi dolaze u plan filteri , pa felgice kake 13ke da bacim , sredim taj prednji dio, i onda idu sitnice , kao spustanje , osvijetljenje u autu , drugi volan itd ;)
a sta cu nisam od onih koji kazu auto mi ima 65 konja ide ko da je 300 :icon_rolleyes:
sto jes jes treba joj vremena da se trzne al opet je bolje nego sto ljudi misle da 1.1 moze :123:

Prilagodis se i to je to, moze koliko moze, bez natezanja. Ali su ovi Fordovi povoziti, ja sam davno imao liniju prije ove, ma cudo, ko nije probao, ne moze zamisliti, meni se svidjaju, ali limarija... :123:
 
George je napisao(la):
nepoderivo auto ;)

potpis :D
skini crne zmigavce ... tj farbu ...
felge neke ...polako doce pare vremenom ...i ja sam vozio fiestu svoju skoro 4 godine na celicarima ...doslo vrijeme za kromirane fele :icon_smile:
 
Član
fino je ocuvana, imam i ja istu 1.8 dizel :D bijeli zmigavci su puno ljepsi, a zanima me sta je ovo izmedju prozora, ofarbano ili? ugl izgleda ;)
 
Član
fina je.. ako si već tonirao ove žmigavce toniraj i farove.. ili nemoj nikako;) ili crvenim transparentnim odradi.. neke felgice 14ke i spustiti ;)
 
Top