FORD FIESTA 4x4 PRVE FOTOGRAFIJE

FORD FIESTA 4x4 PRVE FOTOGRAFIJE

Legend
car_photo_215989_7-800.jpg


Baby Kuga crossover Fordov je odgovor na Nissan Juke i MINI Countryman
Ford na osnovi nove Fieste priprema mali crossover koji su mnogi već nazvali ‘baby Kuga’. Veći dio ‘obične’ Fieste naslijedila je i crossover verzija, a tu su veliki kotači i znatno veća udaljenost karoserije od tla, po čemu se odmah i prepozna novi Fordov junior off-roader. Kod ovog crossovera ne radi se samo o šminki za off-road, već će uz verziju samo s prednjim pogonom na raspolaganju biti i pogon na sva četiri kotača, pa je jedno od mogućih imena ove crossover verzije i Ford Fiesta 4x4. U biti baby Kuga crossover Fordov je odgovor na Nissan Juke i MINI Countryman. Bez obzira na vrstu prijenosa snage Fiestu crossover pokretat će moderni EcoBoost motori. Očekuje se da Ford ponudi i top sportsku verziju koja bi trebala konkurirati Countryman John Cooper Works, a puno toga bi dijelila i s trkaćom verzijom Ford Fiesta World Rally Championship. Ova karoserijska verzija Fieste samo je prva od niza novih verzija u B segmentu, a koje će biti izrađene na osnovi nove Fieste. Iza ovog modela najavljeni su B-Max i supermini MPV koji idu u serijsku proizvodnju, kako je to i potvrdio John Fleming, izvršni direktor Fordove globalne proizvodnje. Ford planira proizvesti oko 150.000 primjeraka malog crossovera na bazi Fieste.
 
Sto je nepotrebno ? Eto kakve su nam ulice, ja da imam drugo auto kupio bih ovo za vikendice i onda kad mi je zao trositi ovo drugo auto u koje sam recimo "ulozio", i derat ga po nasim putevima kada mogu ovo. Ja u zivotu nisam vidio vise Suzukija SX4 nego kod nas, pristojno izgleda, a za nase puteve se ubilo :)
 
Član
nidje veze.... isti ko sto je VW radio polo cross.... zasto??

ni polo cross ni ovo smece nema nikakve svrhe
 
gaga je napisao(la):
nidje veze.... isti ko sto je VW radio polo cross.... zasto??

ni polo cross ni ovo smece nema nikakve svrhe

Onda ni SX4 nema svrhe ? Polo Cross se prodavao u jako malim kolicinama, jedan komad godisnje kod nas, a konkurent mu je Ford Fusion, koji se moze vidjeti na cestama makar jednom dnevno, znaci ljudi imaju interesa za takva auta od razlicitih proizvodjaca ;)
 
Član
pa jbte nisu ni oni ludi da to proizvode bez istrazivanja trzista. fkt neki ljudi ovdje ne kontaju kako to ide. nije nikome svejedno dati milione za nesto sto se nece prodati. smijesni ste
 
Top