Focus ili A3 ili Hyundai couple

Focus ili A3 ili Hyundai couple

Član
Ford Focus 2,0 , dizel , 2005 godiste ; Audi a3 , 1.9 dizel , 2002 god ; Hyundai Coupe 2.0 benzin , 2003 godiste

Koje bi vi uzeli i razlog zasto bas taj auto od ova tri ;)
 
Član
http://www.pik.ba/artikal/2426526/ford-focus-1-6-tdci/

ako je ovakav focus onda njega definitivno, ukoliko nije onda a3 bez puno razmisljanja.

edit: otvorio si dvije teme
 
Član
ArminM je napisao(la):
http://www.pik.ba/artikal/2426526/ford-focus-1-6-tdci/

ako je ovakav focus onda njega definitivno, ukoliko nije onda a3 bez puno razmisljanja.

edit: otvorio si dvije teme

da taj fokus samo 2.0 dizel ;)
 
Član
Pa fokus taj ne bi trebao da puno trosi, lijep je, i najmladji je od tri ta koja gledas...pa to bi bio neki broj 1. od ta tri...na drugom mjestu Hyundai coupe, jer je momacki, coupe, za mladje je...a znam da nije neki potrosac, kakvi su imaci njemci sa 2.0 motorima...audija nesto ne bih, ali svako ima svoje misljenje...
 
Član
focus definitivno jer je najmladji i sasvim je dobro auto, pogotovo kad se uzme u obzir cijena ;)
onda audi, pa coupe...
 
Član
Sa Coupeom nece pogrijesiti. Atraktivno auto, ne kvari se, jeftino odrzavanje. Jedino je malo problem u kasnijoj prodaji.
 
Član
Tiburon je napisao(la):
Sa Coupeom nece pogrijesiti. Atraktivno auto, ne kvari se, jeftino odrzavanje. Jedino je malo problem u kasnijoj prodaji.

ma ja , prodajem golf 4 pa mi sad da je neko drugo auto a omisljam se oko ova 3 svi mi se sviđaju :icon_biggrin:
 
Član
Ja sam sa svojim bio prezadovoljan. Unutrasnjost je bolja nego u oba ostala modela, cak i kod nekih auta vece klase. Ganjaj da bude FX oprema
 
Član
Jesi li se raspitao prijatelju koliko je skuplje održavanje za Audija? Jer ipak je audi jedno od prestižnih auta. Fokus je jako fino auto i ima fin dizajn, cijenu mu nije velika, nudi dosta opreme, štedljiv je, nije skupo održavanje.. Audi ima sigurno primamljiviji dizajn JER IPAK JE TO AUDI... ali se raspitaj za održavanje ;)
 
Član
U biti, njemu je najbitnije da nađe održavano auto, nije uopće bitno koje od ova tri izabere... jer što će mu auto ako nije održavano, i kad ga kupi treba uložiti još 2000Km na njega, veliki servis, gume, i ostale gluposti.

Ti gledaj sva tri, i koje prvo bude u odličnom stanju, uzimaj
 
Član
Focus najmladje je auto od ova 3 a dobro je auto nije neka kvarljiva roba. Jbg sad opet zavisi na kakvog ces naletit, ako bude bude dobar i ti ga fino odrzavas neces sa njim imat problema. Nisu ni ova 2 losi al audi je star i veca ti je mogucnost da ces naletit na nekog razjebanog a usminkanog, za kuepa necu ni pricat njega sigurno nije vozila neka bakica, plus ti je malo auto nije za neki prevoz vise ljudi ili vise stvari :icon_biggrin:

Znaci definitivno Focus..
 
Fokus taj je najbolja opcija definitvno jer je to ova novija linija i preljepa je plus 2.0 a. Audi mana sto je ovo stari model pa se mozda i tesko prodaje da je bar godinu mladji tj. novija linija a mene se iskreno ovaj model ne svidja plus ti je odrzavanje puno skuplje. Za Coupe sve najbolje sto se tice izgleda i svega s tim da ces imati problema s prodajom kad za to dodje vrijeme. Ugl FOKUS i ne brini. pozz
 
Top