ficek

ficek

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
"ps,kako je sad snjeg kod mene i ušumi ,znali netko dobre zimske gume za Fiču"

haha:lol::lol:
al ljudi fakat sjedaju na ove zajebancije
 
Član
:lol::lol:
oplakah
"Ja bi koristio kuhinjsku bocu i uštedio na boci i armaturi...":lol:
"Ma ti svakako trebaš ugraditi plin u taj tvoj fićo.
Ako ti teško pali na benzin na plinu će paliti iz prve i bez guranja.
Ako ti trokira na plinu će ti trokiranje nestati ko da si rukom odnesel.
Ako ti u šumi trebaju performanse ugradnjom plina ćeš dobiti najmanje 50% na snazi i ubrzanju pa možeš voziti reli između bukvi i hrastova samo moraš paziti na medvjede jer su zaštićena vrsta.
Ako ćeš si još i sam ugraditi plin onda te neće koštati ništa jer plinskih instalacija ima na svakoj bukvi u šumi.
Ako ti troši ulje nakon ugradnje plina ne da će prestati trošiti ulje već če ga prizvoditi pa ga možeš prodavati.
A plin si možeš točiti na onom proplanku iza tri hrasta gdje je Proplin stavio jednu od 100 skid jedinica koje je obećao 2005. godine.
A što se zimskih guma tiče ja bih ugradio gusjenice pa si onda bez brige":lol::lol:
"bilo bi dobro da staviš kuhuinjsku bocu na zadnji sic,pa dok se auto namoči i nakupe sve te iglice,pustiš ručno malo plina u kabinu i pripališ si cigaretu.dobiješ instant sušenje kabine za manje od 2 sec.":lol::lol:
"jednom sam bio proklizo i prevrnuo se,al nije ništa bilo,čak se nije ni ugasio.":lol:
ove postove sam oplako bgm:lol: ne mogu sebi doc:lol:
 
Član
:lol::lol::lol:...sto me nasmija kvalitetno!!!
..."Želim ti ugodnu vožnju i pozdravi mi Petra kad stigneš na cilj."...ova je najjaca nakon iscrpnog objasnjavanja o ugradnji!!!
:lol::lol::lol:
 
Član
ovo mora da ima veze sa sajsiga.ba :lol::lol::lol::lol::lol::lol: njihov nacin zajebancije da oplaces od smijeha :lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top