FIAT STILO

FIAT STILO

Član
Jedini fiat koji mi se svidja,lijepo izgleda ima puno opreme,a cijena je povoljna..
STA VI MISLITE KOJI MU MOTOR NAJBOLJE PAŠE JA BI UZEO 1.9DIZEL.STA MISLITE UOPSTE O OVOM AUTU.:icon_smile:

meni se ovaj svidio http://www.pik.ba/artikal/844148/fiat-stilo/ i ovaj http://www.autopijaca.ba/#index.php?sel=auto&view=20531
;)
 
Druze u njemu je najbolji 1.9 jtd 85 kw i na njemu nema kvarova na motoru a potrosnja je solidna oko 7-8 l po gradu . Ja bi prije dizela a i ovaj dizel je dosta bolji i napucaniji od benzinca .
 
Član
alfa147 T.S. je napisao(la):
Druze u njemu je najbolji 1.9 jtd 85 kw i na njemu nema kvarova na motoru a potrosnja je solidna oko 7-8 l po gradu . Ja bi prije dizela a i ovaj dizel je dosta bolji i napucaniji od benzinca .

jest ovaj napucani bolji al je i skuplji:icon_smile:
 
Član
Dizel samo! Ne sto ga ja vozim nego uopsteno! Vozio sam i benzinca u bravu isti taj motor 1.6 16v,nije lose,ali se ne mogu porediti nikako! Trosi,ne ide nesto! A JTD 115 nema greske! Konkretno sve zavisi kakav primjerak nadjes,kako je odrzavan... Ima musica,ali nista gore nego druga auta.. I da sto je najbitnije! Jeftino,a dobro NEMA,nit ce nekad biti! ;)
 
Član
Sve zavisi sta ti volis? Laganu i opusteno voznju, ili bi nekad i u obrtaje zavrtio! Sad da mogu birati uzeo bi 1.9 JTD, zato sto nisam teske noge! Mene je povoljno izasao 1.6 16V sa ugradjenim plinom u Italiji i nikakvih problema za sada, sitnice oko airbag-a koje prate svakog do kraja 2003. god, ali to je nista! Za benzinca je preporuka seqvent plin, i nemas frke, redovni servisi plinske instalacije i motora i ide kao na benzin, barem moj! Potrosnja je veca nego kod dizela, ali plin radi svoje. Gradske voznje mi jos nije presao 10-11l/100km (Novi Sad - guzve kao i u Sarajevu), otvorene mi jos nije presao 6.5l (vecinom do 6l).
 
Član
samo 1.9JTD od dizela a od benzinaca 1.6 16v. ostalo se ne isplati najvise zbog cijene odrzavanja.

1.2 16v slab motor za tu tezinu auta
1.6 16v odlican motor
1.8 je slican motor kao u punto-u HGT ima snage ali kvarljiv motor
2.4 20V abarth to je stroj al je definitivno preskup za odzavanje
1.9 JTD odlican motor
 
Član
Ma uzmi 1.9 multijet 103ili110kw pa makar i karavan imat ces dowoljno snage a ako ti zafali tu je sm chip tuning a sad su stvarno jeftini kriza i to svi gledaju da prodaju;)
 
Član
lega dizel je kralj ali tu pripazi oko kilometraže po meni ti je bolje uzeti benzin uz nižu kilometražu nego dizaela koji prelazi ohhhhoooooo a auto je za svaku pohvalu sretno pri kupnji
 
Član
Odvuces brate auto kod Hote ili u servis i covjek ti ocita pravu kilometrazu,ma koliko se oni trudili da je vrate!
 
Član
druze evo ti jedan stilo od bivseg kolege sa foruma,ja znam da je auto u extra stanju,ima sekvent plin, redovno odrzavan sto posto,ako se uklapas u cijenu pogledaj ga;);)
 
Top