fiat stilo 1.9jtd

fiat stilo 1.9jtd

:icon_rolleyes: moćan zvuk,, neznam što bi moglo biti,, definitivno neka prerada na auspuhu možda i filteri zraka malo više ne fabrički ;)
 
Član
fi60 cijevi od grane do zadnjeg dijela auta bez ijednog lonca i katalizatora, samo ukrasni nastavak na cijev stavljen
 
Član
Karbon ti ne treba, posebno na tvoju teget boju ne bi lepo legao. Bolje pojuri neke felne to mu bas fali, kasnije opruge, poradi na kocnicama, snaga nije snaga ako mozes samo na pravcu da je koristis , srecno;)
 
Član
Sada kad ima toliko ks trebao bi barem opruge staviti jer je fabrcki premekan ,mene je to nerviralo pravo a znaju i pucati...mogu misliti kako ide sada :)
 
Član
Vidim da te zanima 402SR, pa da sam na tvom mestu poradio bih prvo na drugim stvarima, pa bih kasnije isao na jos snage. Sta ce ti snaga i kamionski obrtni moment ako ne mozes nista sa njim? Video sam da si imao vreme 16,9 u mostaru, sto znaci da ti sama snaga nije mnogo donela. Primera radi moj bivsi auto sa 163ks i 190nm (od kojih je tad kad je vozen daj boze i 150ks bilo u zivotu) i masom od 1370ks sa plinom i enterijerom, na celavim gumama 99godiste (jbg tek sam ga kupio, bile su na njemu) je isao celu sekundu brze od tvog sa 172 ks i 442nm, a sekunda nije malo. Krenuo bih od vesanja pre svega, zatim guma, olaksavanja itd itd...
 
Poslednja izmena:
Član
Da, zanima me 402SR.Vrijeme iz Mostara ne smatram uopste relevantnim. Zasto? Poslije se ispostavilo da auto uopste nije bio ispravan. Krenem kuci,taman na izlazku iz onog kruga auto se ugasi u voznji, mjesec dana ranije radjena je reparacija 2 dizne. Da ne pricam da je duze vrijeme slabije vukao, ali sam to pripisivao katastrofalnom stanju turbine. Danima vodjena borba da se otkrije kvar, auto ide nekoliko km, zatim se ugasi i pali normalno nakon par minuta. Medjutim, ispostavilo se da pumpa u rezervaru nije slala dovoljno goriva. Auto tek nakon toga vuce bolje nego ikad ...
Imam dosta planova i radova pred sobom :
GT 20/56+ SM Custom remap naruceno
Ojacanje kvacila i zamajca
Gewinde
Slikovi
Mjenjac 6b
Abarth feluge
Ako ko ima kakve prijedloge, sugestije, svaki vid pomoci je dobrodosao ...
 
Poslednja izmena od urednika:
Legend
Neka te Kesicu s rajom... vidio sam auto, svaka cast za mapu...
al samo lagano, sad samo trebas iskoristiti to sto imas na motoru, tj. sto vise...
pricali smo u Mostaru prosle godine, ove ako dodjes budemo malo konkretniji... ;)

Svakako sa srecom u daljnjim radovima... :)
 
Top