Fiat Stilo 1.6 16V Prodajem ili mijenjam

Fiat Stilo 1.6 16V Prodajem ili mijenjam

Član
he da i ja pokazem svoj bibi! Ja zadovoljan ide ko zmaj trosi ko upaljac misli se na PLIN heheh
 
Član
RE: Moj bibi

1,6 16v? fin stilo,jos ak ti nalete one njihove petokrake felge,premocno izgledaju na njima:cool:
 
Član
RE: Moj bibi

fin stilo,sad vas ima vise nego golfova na forumu,,,sirite se,mogo si nam bacit i koju sliku unutrasnjosti,da vidimo;);)
 
Član
RE: Moj bibi

Lijep stilo :cool:;)

Samo promijeni naslov teme stavi fiat stilo 1.6 16v il nes slicno
Ovo sto si stavio moj bibi ti je nidje veze nismo u obdanistu :icon_rolleyes::icon_confused::lol::lol::lol:
 
Član
RE: Moj bibi

stavi slike unutrasnjosti
dobar stilo.. promijeni naslov teme, da ne bi bilo zakljucavanja ;)
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16v LPG

a ima li gdje kupiti ona crna maska naprijed samo bez LOGO znaka? I kako se krece cijena? Da vidim da kupim ili sam to malo namudam?
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16v LPG

neir je napisao(la):
a ima li gdje kupiti ona crna maska naprijed samo bez LOGO znaka? I kako se krece cijena? Da vidim da kupim ili sam to malo namudam?
Ima,samo je 130 km! :icon_rolleyes:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16v LPG

Il ako mozes gdje naci fabricku jos jednu jeftino pa isjeci i sam sebi napravit bez znaka :icon_smile:

A preskupa je nova 130 :icon_rolleyes: za golfa 4 , 40 KM:icon_confused:
 
Član
RE: Fiat Stilo 1.6 16v LPG

adi187 je napisao(la):
Il ako mozes gdje naci fabricku jos jednu jeftino pa isjeci i sam sebi napravit bez znaka :icon_smile:

A preskupa je nova 130 :icon_rolleyes: za golfa 4 , 40 KM:icon_confused:

STILO JE STILO :icon_smile: za golfa su pravili da ga moze svak modifikovati jer mu je to potrebno a stilo je lijep i bez toga :D
 
Top