Fiat Punto Sporting 1.2 16v

Fiat Punto Sporting 1.2 16v

Evo da predstavim moj autic i vama
Dakle, radi se o Sportingu prve generacije, godna proizvodnje je 1998, motor je 1242 ccm 16V 63kw (85ks)

Auto sam uvezao od prve vlasnice iz Italije prije 5 godina, nakon god ga prodao prijatelju i sada ga opet otkupio nazad, tako da znam sve o autu.
Namjera ga je slozit za po gradu jer je okretan i relativno brz, a ovisan sam o autu i puno se vozika po gradu.

Od opreme, podesavanje siceva, el pod, servo, centralno i daljinsko, leptir prozori itd dalje

Na njega ugradene jos opruge APEX -35mm i zatamnjena straznja stakla

Na slikama su prve felge koje san nasa jer san svoje proda a auto sad stoji dok ne nadem nesto makar celicne za prvu ruku

Planova ima puno, prvo je dovest auto u 100% ispravno stanje pa onda dale kad se uvati vrimena

Pitanja, prijedlozi komentari dobrodosli ;)

P1010025.jpg

P1010024.jpg

P1010023.jpg

P1010022.jpg

P1010021.jpg

P1010019.jpg

P1010017.jpg

P1010016.jpg

P1010018.jpg

P1010015.jpg

P1010014.jpg
 
Član
fin puntach. samo naprijed u projektu. ako ti treba kakvih ideja mozes posjetiti moju garazu tamo imas puno materijala za srediti punto-a
 
Sarajlic je napisao(la):
Ubij me ako nisam ovog ili veoma slicnog punta vidio u osijeku na zadnjem rejsu.Predobar puntac :cool:

Nije bio u OS, mozda neki slican premda je na mom Standoxova boja :icon_smile:
Drago mi je da ti se svida

emirEX_sa je napisao(la):
fin puntach. samo naprijed u projektu. ako ti treba kakvih ideja mozes posjetiti moju garazu tamo imas puno materijala za srediti punto-a

Imam neke ideje vec pa cu vidit kako dalje, neki se dijelovi cekaju i tako...pogledat cu garazu svakako ;)

AnDel je napisao(la):
lijep je pravo, dobar motor , boja za 10 :)
gdje su ti OZ felge :icon_question:
:cool:

Hvala hvala :icon_smile:
OZ otisle drugom vlasniku prije par dana, ja prelazim na 16, jos se dvoumim izmedu felgi...zasad ce na celicne + ratkape dok ne odlucim


Svakako cu se potudit stavljat slike za sve sto se na autu radi a toga ce bit stvarno puno
 
Član
dobar fijaker, ima finu boju sto jest jest, kad mu legnu kakve fine fele onda ce to biti to:cool::cool:
 
Član
Predobar autic, kod mene stari ima Punta 1 generacije, isto je raga, sjedi vozi nista se nekvari, kod njega je 1.2 60 ks
Zakucaj ga i kakve dobre fele ima da bude ekstra...pozz
 
smajke je napisao(la):
Predobar autic, kod mene stari ima Punta 1 generacije, isto je raga, sjedi vozi nista se nekvari, kod njega je 1.2 60 ks
Zakucaj ga i kakve dobre fele ima da bude ekstra...pozz

Hvala kolega :icon_smile:
 
aksham je napisao(la):
lijep puntic znaci nema sta , samo mi ove felge nisu jasne :icon_rolleyes:;)

Ovo je stavljeno da auto moze stat na necem jer ujutro idem stavit svoje celicne + ratkape dok kupim felge i gewinde
 
vladica85 je napisao(la):
maleni0606 je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
dobar fijaker, ima finu boju sto jest jest, kad mu legnu kakve fine fele onda ce to biti to:cool::cool:

THX, moram neke 16 nabacit i pod :icon_smile:

Puno su ti 16ke,plafon 15ke i onda kucaj u pod:icon_biggrin: fin puntac

Dosad je bio na 15 i 195/45-15 i malo je to, vozio sam na 16 i to je to, bas lijepo popuni blatobrane ;)

panajotis je napisao(la):
super punto... vozao sam onog 1.1. i pouzdan autic je bio...

Ja kad sam ovog uzeo ema sta nisam promijenio tako da je po dijelovima 2011 godina a po godin proizvodnje 1998 :lol::lol:
 
Administrator
prelijep punto... jos samo dok felgice nabavis biti ce super:) jesi li planirao sta u unutrasnjosti raditi?
jesi li to imao krovni spojler?
 
Top