Fiat Punto MK2b 1.3 MultiJet

Fiat Punto MK2b 1.3 MultiJet

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
jel to zatvaranje ima veze s onim na chatu " varenje plastike "

al nebitno,ko sto kolega rece, svaki lakirer koji iza sebe ima najmanje dvije godine iskustva znat ce ti to odradit, skoro sam gledao kako se radi,al ne znam strucne nazive od onog sto je koristino, uglavnom ima neka mrezica pa neka smola i ne znam sta je još bilo, i na kraju znam da je sve fino poravnjao sa plastičnim kitom ,onda šprickit pa farba ;)
 
Dzeniii je napisao(la):
jel to zatvaranje ima veze s onim na chatu " varenje plastike "

al nebitno,ko sto kolega rece, svaki lakirer koji iza sebe ima najmanje dvije godine iskustva znat ce ti to odradit, skoro sam gledao kako se radi,al ne znam strucne nazive od onog sto je koristino, uglavnom ima neka mrezica pa neka smola i ne znam sta je još bilo, i na kraju znam da je sve fino poravnjao sa plastičnim kitom ,onda šprickit pa farba ;)

Jeste druze u vezi toga je :)

Meni je bitno samo da to bude odradjeno dobro , da ne bude kad se neko slucajno nasloni na mene da pukne na tim mjestima. Zato mi je poliester na zadnjem mjestu jer mislim da on nema tu neku elasticnost.
 
Legend
Dino znas vec sta mislim o autu, ko bombona :D
eh sad sto se tice ovog zatvaranja, brate to ti je uvijek problem, ko god i kako god da ti uradi, prvi kontakt sa tom karambolkom izbacit ce neke vidne rupe / ostecenja..
jednostavno, dok se ne izlije iz jednog komada, ne moze valjati nikako
ne kazem da ne bi to trebao radit, ali moras biti 10x pazljiviji sa tom karambolkom nego sto si bio sa onom "fabrickom"

sretno kako god ;)
 
.nOKe je napisao(la):
Dino znas vec sta mislim o autu, ko bombona :D
eh sad sto se tice ovog zatvaranja, brate to ti je uvijek problem, ko god i kako god da ti uradi, prvi kontakt sa tom karambolkom izbacit ce neke vidne rupe / ostecenja..
jednostavno, dok se ne izlije iz jednog komada, ne moze valjati nikako
ne kazem da ne bi to trebao radit, ali moras biti 10x pazljiviji sa tom karambolkom nego sto si bio sa onom "fabrickom"

sretno kako god ;)

Hvala noKe :)

Ja otkako imam auto nisam zakacio karambolku nigdje , lipom jesam ali lip mi je gumeni i elastican je i nisam imao problema s njim :)
Tako da mislim da bih i ovo mogao cuvati , a ukoliko me neko udari ako ga uhvatim ganjati osiguranje , ako ne raditi ponovo sta cu :) Mislim svaki vid tuninga je neki rizik ha ja :)
 
Evo da malo skinem prasinu sa teme. Rezervisan HGT/Sporting interijer ugradnja za koji dan.

Slike su sa neta.

131.jpg


All1.jpg
 
Nažalost sjedišta su još uvijek na čekanju, izletili su mi nenadani troškovi i jbg, uvijek ima preče od prečeg.

Danas ugrađeni i prednji i zadnji plinski amortizeri, urađena špura i postavljene 14ke na njega, čisto malo radi promjene. Nakon svega urađenog drugo auto stvarno :cool:

15ke će se najvjerovatnije farbati u neku drugu boju, pa eto ako neko ima ideju nek predloži :cool:

Biće i nove slike, dok ga operem ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top