Fiat Punto mk2

Fiat Punto mk2

A vidji Punta istog ko mog i to sa istim motorom i bojom! :cool:

Odlican je druze,nek te sluzi dobro, kao i mene moj JTD i bices zadovoljan!


JTD - nema ljepseg motorica u Punta, ide ko metak,malo trosi,izdrzljiv ko magarac bla bla bla super auto! :icon_biggrin:
 
Član
Hvala i vasi su puntaći extra jos ako mu uradim malo chip tunninga i bolje filtere bice jos bolji imam xennone sam nabavio sportske opruge i amortizere jos neke male sitne dodatke bice prava jurilica ;) :123::123::123:

badboy je napisao(la):
Lijep puntic ....Stvarno JTD su haus motori ..


Nego meni je problem kod mog punta ,sto mi se upali ona crvena lampica volana u toku voznje .. nekad mi iskljuci servo a nekad ne :icon_rolleyes:


Uglavnom provjeri kod nekog elektricara da ti ispita senzore

sto se tice te crvene lapice otisao ti je city mode to bi trebao zamijeniti pod hitno i meni se to desavalo ja sam nasao nov u italiji za 30 eura ustvari brat mi je nasao moglo bi ti stvarati probleme u buduce pozz
 
ja bi samo sve te naljepnice i oznake poskidao s njega :icon_biggrin:

al dobro,ako se tebi svidja onda prashtaj... :lol:
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
ja bi samo sve te naljepnice i oznake poskidao s njega :icon_biggrin:

al dobro,ako se tebi svidja onda prashtaj... :lol:

Ma ja to nisam ni stavio na njega nego moj brat on sebi kupio passat 2008 god. mni dao ovo dako ta ide ona na kompletno farbanje i doradivanje kakvih sitnica kupio sam xenone,opruge,amortizere,sportske filtere,smortsku lamelu,centralinu,kugle.krajnice,selene, itd itd
 
Član
Zoranic MNE je napisao(la):
sportsku lamelu mislis?! :icon_eek:

koliko para,i sta bi trebalo da dobijes s njom?

Pa kolko znam ide lamela druk lezaj korpa to dolazi iz italije od jednog tunning kluba od prijatelja mog brataa sto se tice te lamele ona kosta neki 290 eura sad neznam da li je u komplet sa lezajem i korpom ali mi je receno da je ta cijena opet vidjet cemo kad stinge
 
Član
E momci set lamele je lego amortizeri i opruge uradjeni ulje zamjenjeno sve to me kostalo 890 eura sad se bacam an vizuelni izlged neke alu felge,yennon farovi i auspuh ;)
 
Član
RE: Moje Prvo Auto

technoGeek je napisao(la):
I prije nego sto se upali, dok bilo kako kocis papucica ti vibrira i ABS se aktivira iako nema potrebe, jel tako ?

Samo skini tocak desni i pogledaj lezaj, ako je magnet poderan onda je razlog najvjerovatnije sto pakne nisu dobro postavljene bile ako imas dobose nazad, ili je jednostavno prljav ili otisao vremenom. 50-60 maraka je lezaj s magnetom u SKF-u, zamijenis ga i rahat si, jer senzor rijetko kad ode ;)

Evo samo da javim i zahvalim se na pomoci.Isti problem imam vec neko vrijeme,i skoro procitah ovo i rijesi ih:icon_smile:;):cool:
otisao je bio sensor..
 
Top