Fiat punto kvar

Fiat punto kvar

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
e ovako momci neznam dal ova tema pripada ovde ako ne neka admin prebaci par pitanja . imam fiat punto 1.9 jtd znaci kad vozim auto i sad trebam da pustim nogu sa gasa auto se gasi pale se sve one crvena lampice stanem upalim ponovo sve ok! opet malo ista stvar kad skidam nogu sa gasa auto se gasi covjece mogu poginut.. jedno pitanje za fiat stila ona gore ventilacija kod sofersajbe mi se na krajevima izdigla ja je vratim ona opet izadje i lupka trese se dali neko zna kako da to napravim??? eto decki nadam se da ce neko odg na moja pitanja. hvala u naprijed
 
Početnik
moj ti je savjet vozi nekom ko ima dijagnostiku za njega,ali provjerenom, Fiat ne dozvoljava svakakve majstore oko struje,neko ko ima pravi program za njeg...;)
 
Član
Po mojim iskustvima to bi ti mogao biti senzor pozicije gasa, znaci nije nista do motora ili neceg tako nego do bas tog senzora, posto noviji auti nemaju sajlu od gasa, sve regulise taj senzor, opet otidji kod majstora na dijagnostiku... ali ako ti auto radi kako treba, vuce, prestize Volkswagene onda ti je to sigurno taj senzor. :icon_smile:

joj to ze stila, mislio sam da se to samo meni desavalo, imam tri u siroj porodici i svakom se to odljepilo, uzmi Loctite i zalijepi ga jednom za svagda.
 
Član
Vozi odma na dijagnostiku imam i ja istog punta, nemozes nista ovako skontat ili mu se zaj.. softver komplet il ti je otisla masa il kontakt s nekog senzora..i takodje nedaj da ti svako radi auto..moj ti je savjet uradi dijagnostiku prije tunela u fiatovom servisu a nek ti pravi alagic na velesicima.
 
aha hvala na odgovorima a jel zna neko ovo na stilu kako da napravim sto sam pito? i ako neko zna koliko kosta stop svjetlo od stila 5 vrata
 
Početnik
ja imam Stila i ne znam na sta mislis,kod mene nema tih problema...a kao sto ti djogi rece zalijepi super lijepkom i rijesi problem...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top