FIAT Punto @ Felge

FIAT Punto @ Felge

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Toliko dobrih felgi sa 4x100 promjerom.. o_O
(dok sam vozio dvicu nikako nach sad po 200KM kak'e ti ochi pozele)

Interesuje me, postoji li moguchnost da na Punta promjera (koliko ja znam, posto link za "raspon sarafa" vishe nije u funkciji) 4x98 stavim, 4x100.. Koliko je to moguche ? Koliko che to utjecati na ostatak automobila ? Nashao sam dobre felge, kod nekog momka, sa zutog punta HGT-a.. Prodaje ih za 500KM.. Dal da se borim s'njim da mi ih donese, il da gledam ove sa 4x100..

Unaprijed se izvinjavam, ako je vech negdje bila ovakava tema a ja nisam procitao, al cini mi se da sam negdje citao kako 4x100 staviti na Punta..

Unaprijed hvala !

P.S.
Potrazujem:
SONY DVD (na izvlacenje)
Pojacalo & Kondenzator..

Hvala na pomoci i na ovom polju..
:cool:
 
N

nenad

Kupis sarafe sa pomicnim konusom/konverter sarafe u GumaM Mostar, 16kom je oko 50km, i to je to. Ako je razlika i u centralnoj rupi napravis prstenove.
 
Član
Ma 4x100, nisam imao nijedne felge osim celicnih da su mi bile 4x98, namijenjao ih se k'o carapa, i navoji na glavcinama i sve i dalje bez problema....
 
Član
neces imati problema sa 4x100,samo nemoj stezati pistoljem...
sve rucno i postepeno,dijagonalno, zavrces sarafe
a ako hoces kod mene imas i 4x100 i 4x98
sta god hoces...
 
Član
ljuboje je napisao(la):
neces imati problema sa 4x100,samo nemoj stezati pistoljem...
sve rucno i postepeno,dijagonalno, zavrces sarafe
a ako hoces kod mene imas i 4x100 i 4x98
sta god hoces...

Je'l to vrijedi i za obrnuto? znaci 4 X 98 na 4x100 ? ii bil se morali mijenjat sarafi ??
 
Član
eh i mene to zanima,,,za 4 x98 na 4 x 100,,,posto kod roditelja imaju felge za punta,,,pa ako se mogu ikako stavit na pola bilo bi extra:cool:
 
Član
Moze ti sigurno ja sam vozio ali moras imati sarafe sa onim podloskama.
Ja ti imam 17 cola 4 x 98 i dao bih ti ih za 4 stoje pa ti razmisli.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top