Fiat Grande Punto "Hot Wheels"

Fiat Grande Punto "Hot Wheels"

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na 25 sajmu automobila u Sao Paulu predstavljen je jedan do sada nikad viđen primjerak Grande Punta.

f_1m_ed511f9.jpg


Radi se o Grande Puntu Hot Wheels. Već po njegovom imenu vidi može se zaključiti da je nastao kao rezultat suradnje sa poznatim proizvođačem modela automobila i igračaka, kompanijom Matel iz Brazila. Misija im je bila napraviti atraktivni prototip u pravoj veličini

f_2m_39cfb47.jpg

f_3m_0529ff2.jpg

f_4m_a53d817.jpg

f_5m_59dc6bb.jpg


Tako su od Grande Punta HLX napravili zanimljivu igračku za odrasle. Najjača mu je karakteristika pojačani 1,8 8v turbo motor sa 300ks na 5800rpm, atraktivna dvobojna karoserija, 18 colni alu naplatci, dvobojna i u kožu presvučena unutrašnjost, “neon” rasvjeta te odličan audio sustav.

f_6m_e8f71c9.jpg
 
Putovanja.ba
Administrator
Ko da su ga na sajmu spustili, ili se meni cini :icon_biggrin:
 
Super Moderator
meni se bas svidja kad je visok... a vjerovatno ima zracne jastuke pa je na sajmu spusten a ovamo je dignut... najvjerovatnije da ima ''air ride''
a gume... ko drugi nego pirelli :cool:
 
Član
Mahnit autek skroz...mozda bi ja sebi trebao uzeti slickove pa ovako izrezat u njima nesto haha :cool:


Paint job mi je extra odradjen :icon_eek:
 
Član
pa vidis da je i na sajmu nazad ko koza, a naprijed spusten... nego da mi je bas znati za sta mu je ona "odskocna daska" na krovu... :icon_question:
 
ne svijda mi se!

nekom se svidja ali meni je vani bezze,paint job blaaah,nije to moj ukus,ja volim jednobojne makine.

a gume su fore,ali koliko je ovakva sara funkcionalna boga pitaj.
 

IGY

Član
jedino su gume lude
a grande punto mi je ljepsi u obicnoj izvedbi nego u ovoj
a spojler na krovu ne da strsi :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top