Fiat Bravo 1.8 16v 1996

Fiat Bravo 1.8 16v 1996

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo ovako, malo ću opširnije iznjeti svoju dilemu :)

javljam se iz Hrvatske. nakon što sam vozio Toyotu Celicu iz 1991, i bio prezadovoljan s njom, nikakvih kvarova niti išta, pali vozi, jedino ulje malo.. bio sam ju prisiljen prodati. sada mi se ukazala prilika da kupim Fiat Bravo 1.8 16v iz 1996 godine za 2500 eura, servis urađen prije 5000km, prelakiran, zaštita stavljena, od opreme ima Klima uređaj - ručni , ABS , Alu felge , El. podizači stakala , Centralno zaklj. , Auto-radio , maglenke, Servo i registriran je do 21.01.2010.g. i ima 160000 Naime prijatelj je limar, i taj auto je kupio oštećen, ništa strašno, malo odozada je bio udaren, sve je sredio, napravio servis (remenje ulje i sve). razlog relativno niskoj cjeni je taj što je dečko limar i sada si je kupio prikolicu za auto i treba mu veći auto kako bi mogao vući to. dovoljno dobro se poznajemo i relativno smo si dobri pa mislim da nema potrebe da bi mi što lagao ili me zeznuo. pa trebam vaš savjet što mi je činiti? Čuo sam da je model 1.4 12v katastrofalan. za 1.6 16v su samo rječi hvale. no ne nalazim puno informacija o modelu 1.8 16v. pa bih vas molio za pokoji savjet ako je tko imao kakvih iskustava ili je nešto načuo i tako.. hvala puno :)
 
Početnik
drug sve sto si cuo,tacno je,1.6 16v,fiatov motor je jedan od najboljih motora ,a od tog 1.4 bjezi.za 1.8 nisam cuo bas punoa ne bi trebao bit los.od svih motora ubjedljivo je na najlosijem glasu 1.4 12v,zato su i zamjenjeni od 99g sa 1.2 16v.ako je auto odrzavano neces imat problema.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top