Fiat Bravo 1.4 12v

Fiat Bravo 1.4 12v

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ma ja sam u tog golfa stvarno ulozio puno para... ali vjeruj mi da mi nije zao niti jedne kune jer sad vozim fiat koji je tvornicki ljepsi i udobniji i bolje ide..... a trosi mizeriju skoro isto kao taj golf..... radovi su pri kraju bice slike, pada mi snijeg pa cu kasnije slikat.........
 
panajotis je napisao(la):
:icon_smile: autic super nema sta samo da poskidas taj cuning :cool: koliko si felge platio?

felge sa gumama su me stajale 400 evra sad cu slike stavit, poskido sam slije i to....

evo da stavim slikice, znaci stavio mu pragove od HGT-a skinio slije i obojo mu sve sive i crne detalje sto ih je on farbo ja sam vratio u boju auta..... sad je oriđiđi HGT hahaha e da ja i kolega stavljali folije ispalo do džaja...[attachment=28808][attachment=28809]
 
Član
Auuuu pa sad vec extra izgleda svaka cast .....:cool:;)

A golfa sam vidio istog juce u TZ iza omega kao ovaj tvoj na slici ......
 
Legend
bas fino fiat izgleda,gadan bio....sad super
sto mi je interesantno u ovih 1.4 12v....naj obicniji sport filter,i ispod haube je brutalan zvuk,rekao bi da je boga pitaj sta , cuo sam ih takvih par...:cool:
 
hvala ljudi, ma to nije bilo ni pola dana posla a izgleda momacki stvarno.... mogu vam reci da za 1.4 ide preludo, a o zvuku da nepricam nemam sport filter ali stavljat cu ga i remus neki, ali sve u svoje vrijeme, necu da se izivim na njemu pa da nemam sta radit, necu nikakve plastike stavljat.... to je u biti to..... mozda malo u pod al ne pretjerano i to je to.... cekam woofer da mi stigne pa ce biti slike i toga svega kako izgleda u njemu... vracam sve iz golfa u njega osim tv-a...
 
Član
The Motherfucker je napisao(la):
Bravo 16v je napisao(la):
Moj prijedlog farove od marea sa socivom i xenon!

jbt ovo je do jaja.... to ce biti sljedece, koliko kostaju ti farovi??? necu imat para za xenon... to ce pricekat......
To je moj bivsi bravo! :icon_smile: A ja sam dzaba prosao,dao svoje i doplatio 60 maraka! A mislim da je nov oko 114 km!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top