Fiat 500 Abarth

Fiat 500 Abarth

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

MTR

Član
Fiat 500 Abarth je najperformansnija izvedba talijanskog retro mališana, koji serijski daje 135 KS, no njemački tuner Karl Schnorr povećao je snagu motora na 200 KS ugradnjom novog ispušnog sustava, većeg turbopunjača i reprogramiranjem ECU.

[attachment=22079]

Fiat 500 Abarth trenutno je najperformansniji model u ponudi talijanskog gradskog retro mališana, no ukoliko nekome nije dovoljno njegovih 135 KS i 206 Nm iz 1,4-litarskog Fire 16V turbobenzinca skojim postiže ubrzanje do stotke za 7,9 sekundi, njemački tuner Karl Schnorr Kraftfahrzeuge nudi povećanje snage motora u dva nivoa.

Schnorr je najprije poboljšao sportski izgled Fiata 500 Abarth dodatkom OZ aluminijskih naplataka u crvenoj Seria Rossa boji veličine 7×17 cola, ali i ugradnjom posebnog coilover ovjesa koji snižava visinu karoserije za nekoliko milimetara.

Zatim je Fiat 500 Abarth dobio dva paketa za povećanje snage, prvi Power Level I koji retro mališanu daje dodatnih 28 KS i 45 Nm okretnog momenta, te drugi Power Level II, koji podiže snagu motora na 200 KS. Povećanje performansi je postignuto reprogramiranjem jedinice ECU, te ugradnjom novog sportskog ispušnog sustava i većeg turbopunjača. Oba paketa zadržavaju Fiatov Euro 4 standard o štetnim emisijama.
 
Član
meni se ovaj njihov tuning nista ne svidja,ovaj bosanski je zakon da je nasima toliko para rakete bi pravili
 
Član
Strasna vozilica... svidja mi se sto nisu narusili fabricki izgled, vec ga samo s ovim felgama ucinili jos interesantnijim.
 
_vwfan_ je napisao(la):
meni se ovaj njihov tuning nista ne svidja,ovaj bosanski je zakon da je nasima toliko para rakete bi pravili

Ti se zezas il' sta ? :icon_question:

Meni je vala ovaj Abarth 500 bomba,ko i svi Abarthi doduse,sto se tice samog podizanja snage tog Karl Schnorr Kraftfahrzeuge (oj imena :) ) malo mi je 200 ks previse u ovakvom autu,svejedno,kako god,ovo je autic koji bi tako rado vozao :cool:
 
Član
Vozao sam istog kad sam bio u Minhenu u februaru... doduše fabrika Abarth, nije ovaj od 200 hp :D Nisam imao gdje ga stisnut kako treba, vozao ga u krugu jednog privatnog servisa... udario ga neki čiko stariji pa se tu radio... bez prednje karambolke bio pa nisam na autoput smio izlazit hehe auto uglavnom predobro u abarth izvedbi, sad kakav je obični, nemam pojma...
 
Početnik
proletio jedan pored mene kad sam isao za Njemacku, negdje ja mislim poslije slovenske granice, jedva sam ga stigao da vidim sta je! doduse bio sam s dizelkom:):)
 
Član
koki+ je napisao(la):
rodjek u austiji ima jednog i jako jako dobro auto

Aj zamoli rodaka da i meni jednog uzme:D

365r.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top