FERRARI OPTUZEN ZA PREVARU

FERRARI OPTUZEN ZA PREVARU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Talijanska momčad navodno je povećala snagu motora što po novim pravilima nije dozvoljeno

f1_ferrari_vara.jpg


Tijekom istanbulskog vikenda u kuloarima Formule 1 je eksplodirala priča da je Ferrari pronašao rupu u zakonu i tijekom zime uspio povećati snagu motora. Navodno su Talijani sve te promjene odradili pod isprikom 'problema s izdržljivošću motora', što im je FIA odobrila, na ogorčenje najvećih protivnika. Podsjetimo, zbog smanjenja enormnih troškova, FIA je zamrznula razvoj motora, ali ovaj slučaj baca sjenu na jednakost svih momčadi.
Procjene koje govore da Ferrarijevi bolidi imaju čak 25 KS više od ostalih, a koje su se glasno mogle čuti tijekom VN Turske, čelnici Scuderije iz Maranella odlučno su odbili. 'Naš novi sustav za protok ulja jednostavno bolje funkcionira i to je cijela istina. Ulje brže teče i donosi nam više snage, te je apsolutno sve izvedeno prema službenim pravilima', izjavio je glasnogovornik talijanske momčadi Luca Colajanni.
 
Član
neznam sta je al ferrari leti jedini ih hamilton pratio sa meckom i to sto je imo manje goriva...
 
Član
da im oce sta malo spustit...da mi se oni plavo-bijeli dignu...nesto su mi losi ove zadnje dvije utrke...
 
Član
huka, jesi to i ti za ferarri??? a daki izgleda navija za one spijune... i oni se nesto bune. mogu biti sretni sto su onako "dobro" prosli...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
ma joj uvijek je toga bilo, ko je bolji on nesto mulja... ne znaju ljudski priznat poraz...

upravo tako !!!
isto ko kod nas
Zeljo kad uzme Sarajevo -- nesta mi pjene ovi pitari :D :D :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top