Ferrari 458 vs McLaren 12C vs SLS vs 911GT2 RS vs R8 V10 vs Gallardo Performante

Ferrari 458 vs McLaren 12C vs SLS vs 911GT2 RS vs R8 V10 vs Gallardo Performante

<object width="560" height="349"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/O6MjHEoMdg0?version=3&hl=hr_HR"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/O6MjHEoMdg0?version=3&hl=hr_HR" type="application/x-shockwave-flash" width="560" height="349" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true"></embed></object>
 
Član
imam samo jednu rijec za vas: Ferrari:cool: taj zvuk, to ne posjeduje ni jedan drugi automobil na svijetu
 
Član
Ah da Oggy nedavno stavljao na face... pa napisat ću šta sam i tamo... 458 strašan auto bez daljnjeg. GT2 u isti koš uz svu Ferrarijevu tehnologiju stari dedo ipak konkurentan...

Lambo me pozitivno iznenadio, ipak godine su tu a 1 sec po krugu nije ništa obzirom na ovu dvojicu ubica odozgo...

Audi definitivno best buy, za najmanje para dobiješ najviše auta i to ne baš sporog.

McLaren što se mene tiče razočaranje godine, od silnih najava nasljednika F1, poderat ćemo konkurenciju bla bla blijeda slika F1ice Gordona Murraya.

SLS očekivano zadnji mislim njega nikad nisam ni smatrao nekim konkurentom.
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Ah da Oggy nedavno stavljao na face... pa napisat ću šta sam i tamo... 458 strašan auto bez daljnjeg. GT2 u isti koš uz svu Ferrarijevu tehnologiju stari dedo ipak konkurentan...

Lambo me pozitivno iznenadio, ipak godine su tu a 1 sec po krugu nije ništa obzirom na ovu dvojicu ubica odozgo...

Audi definitivno best buy, za najmanje para dobiješ najviše auta i to ne baš sporog.

McLaren što se mene tiče razočaranje godine, od silnih najava nasljednika F1, poderat ćemo konkurenciju bla bla blijeda slika F1ice Gordona Murraya.

SLS očekivano zadnji mislim njega nikad nisam ni smatrao nekim konkurentom.

Istina, ali ne ubjedih čovjeka da AUDI ne valja.:D :lol:
 
Ja sam također očekivao da će ovaj McLaren poderati sve živo, ali sad je već dokazano da nije ni blizu onoga što su najavljivali. I još plus kada to englezi kažu, onda ne treba ništa više... :icon_confused:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Ah da Oggy nedavno stavljao na face... pa napisat ću šta sam i tamo... 458 strašan auto bez daljnjeg. GT2 u isti koš uz svu Ferrarijevu tehnologiju stari dedo ipak konkurentan...

Lambo me pozitivno iznenadio, ipak godine su tu a 1 sec po krugu nije ništa obzirom na ovu dvojicu ubica odozgo...

Audi definitivno best buy, za najmanje para dobiješ najviše auta i to ne baš sporog.

McLaren što se mene tiče razočaranje godine, od silnih najava nasljednika F1, poderat ćemo konkurenciju bla bla blijeda slika F1ice Gordona Murraya.

SLS očekivano zadnji mislim njega nikad nisam ni smatrao nekim konkurentom.

Istina, ali ne ubjedih čovjeka da AUDI ne valja.:D :lol:

Za divno čudo :lol: bolan priznajte da je najljepši i bit će vam lakše :lol: doduše jedino je 458 ljepši ali da je toliko ljepši i bolji koliko je skuplji nije :icon_biggrin:
 
Član
R8 uopste nije tako los sportski auto, mogao je biti i daleko bolji, al izgleda je Audi pravio nekog konkurenta 911-ci, prije nego ultrasportskim autima. Mozda nekad predstave i svog full sportasa, ovo mozda ispipavaju trziste da vide reakcije kupaca i sire javnosti.
 
Top