Ferrari 458 Italia - on Track - Patrick Simon

Ferrari 458 Italia - on Track - Patrick Simon

MTR

Član
Jest na Njemackom ali :D skontat cete

Uglavnom , Kako Ferrari ne daje auta za testove novinarima ( osim izuzetcima ) ovoga su dobili na jedan dan od vlasnika i imali su plafon od maksimalno 60 kilometara za voznju , uglavnom suma je , dizajn Italijanski , kvalitet izrade Njemacki , mala tezina , brzi u Fioranu od Enza , alu sasija , karbon diskovi i pogledajte na kraju vrijeme na stazi na kojoj je benchmark Porsche 911 GT2 :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=_xy9JzD_hGs&feature=player_embedded[/video]
 
Član
Strava auto, a konacno i njemci poceli dobre emisije o autima pravit, steta sto ih ne razumijem bas :icon_biggrin:

Porsche je dobar, al sto se mene tice, Ferrari je uvijek iznad. Ne mislim tu na performanse, nego sam dozivljaj Ferrarija.
 
Kombinacija žute boje sa crnim felgama izgleda pre.ebeno, zapravo najbolje od cijele palete...zvuk motora je perverzan... ;)
......a ova vremena na stazi neću komentirati jer su ovo "stari" Porschei, zanima me kakav je GT2 RS..... :D
 
Član
MTR je napisao(la):
Jest na Njemackom ali :D skontat cete

Uglavnom , Kako Ferrari ne daje auta za testove novinarima ( osim izuzetcima ) ovoga su dobili na jedan dan od vlasnika i imali su plafon od maksimalno 60 kilometara za voznju , uglavnom suma je , dizajn Italijanski , kvalitet izrade Njemacki , mala tezina , brzi u Fioranu od Enza , alu sasija , karbon diskovi i pogledajte na kraju vrijeme na stazi na kojoj je benchmark Porsche 911 GT2 :D

Dobro sve 5 sve si dobro rekao. Na Fioranu je brži od Enza. Ima 578 KS i ubrzanje po nekim testovima od čak 3.3 sec.

Ali je sporiji kako od GT2 tako i od GT3 RS koji ima skoro 130 KS manje :icon_eek:

Znači li to da bi na Fioranu Porschei bili brži od Enze to se ja nešto pitam :icon_eek:...
 

MTR

Član
GocaS6 je napisao(la):
MTR je napisao(la):
Jest na Njemackom ali :D skontat cete

Uglavnom , Kako Ferrari ne daje auta za testove novinarima ( osim izuzetcima ) ovoga su dobili na jedan dan od vlasnika i imali su plafon od maksimalno 60 kilometara za voznju , uglavnom suma je , dizajn Italijanski , kvalitet izrade Njemacki , mala tezina , brzi u Fioranu od Enza , alu sasija , karbon diskovi i pogledajte na kraju vrijeme na stazi na kojoj je benchmark Porsche 911 GT2 :D

Dobro sve 5 sve si dobro rekao. Na Fioranu je brži od Enza. Ima 578 KS i ubrzanje po nekim testovima od čak 3.3 sec.

Ali je sporiji kako od GT2 tako i od GT3 RS koji ima skoro 130 KS manje :icon_eek:

Znači li to da bi na Fioranu Porschei bili brži od Enze to se ja nešto pitam :icon_eek:...

dobro si ovo srocio ;)
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Dobro sve 5 sve si dobro rekao. Na Fioranu je brži od Enza. Ima 578 KS i ubrzanje po nekim testovima od čak 3.3 sec.

Ali je sporiji kako od GT2 tako i od GT3 RS koji ima skoro 130 KS manje :icon_eek:

Znači li to da bi na Fioranu Porschei bili brži od Enze to se ja nešto pitam :icon_eek:...

Ne znam, al sumnjam s obzirom da je to Ferrarijeva test staza :icon_biggrin:

Vidi ovo...


Znaci Ferrari brzi na 5 od 7 staza, iako su razlike minimalne.

Drugi Porsche...

Ovdje je 4:4, znaci konfiguracija staze bi odlucila o pobjedniku.
 
Sve je to tu negdje...... :icon_biggrin:

enzovs458.jpg


enzovsgt2.jpg


gt2rsvs458.jpg
 
Top