felne :) golf 1

felne :) golf 1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ev projekat gotov felne ispolirane,samo zaboravih sliakti proces poliranj i skidanej farbe /tecnost za skidanej farbe,krpa,mreza za sudje-bolje nego krpa, papir 400,1000 , polir pasta...al haj neki drugi put kad kupim neke bolje felne :)
 
Član
RE: felne  :) golf 1

ev sad ce drug errror da ih prikaci, opano me zeza kompjuter hvala error :p
 
Član
Decko imao problema sa uploadom pa me zamolio za pomoc oko uploda!
04200818563100hv2.jpg

adpd0.jpg

aglw8.jpg

ajir3.jpg

amqg4.jpg
 
Član
RE: felne  :) golf 1

kupio sma i tecni metal ...pa cim ufatimvremena sredit cu i to, i meni to bode oci, a pogotov ove gume,krsh,ofucane :) sa strana nacete.... al fino sjaje :)
 
Član
RE: felne  :) golf 1

sljedeci su zadnji amortizeri (kayaba 2 kom 100km,2god garancije) i opruge zadnje,posto mi je ova jedna opruga pukla....nasho neke obicne nove 2 kom 50km,
 
Član
RE: felne  :) golf 1

Drug felne si dobro usijao, al nevidim razlog zasto kupovat nove opruge i davat bezze 50km, kad je isti efekat i sa onim svabinim od 20km.... :)
 
Član
RE: felne  :) golf 1

sta ja znam, plovne na otpadu su tako nekako 2 komada za 20-25 km, nemam pojma mozda su vremenom malo oslabile...
 
Član
RE: felne  :) golf 1

Felne se sjaje sto jest jest...al sta j esa gumama, cini mi se po slici isto koda su dobro "izglajncane" i da nisu istih sara ? :S
 
Član
RE: felne  :) golf 1

dobro zapazash nisu istih sara,ma lose of skroz, al nasho sam kod lika prodaje po 25 km 13'',14'',15'' gume , sve su poznate marke michelin continental g.year...dovlaci iz inostrnstva ,al dobre, pa cu morat rezervisat u narednih 15-20 dana da mi ostavi,idu ko ''halva'', dok legne kakvih para,
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top