Felge za mog golfa

Felge za mog golfa

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav.Odlucio sam se da uzmem felgice za svog golfa, al naravno problem sto ne mogu da se odlucim koje da uzmem.. Jedino znam da ce biti 16". Najvise sam razmisljao o OZ vela modelu, ali on se vise ne proizvodi, pa sad stvarno nemam ideje. Govori mi prijatelj da uzmem OZ 35Anniversary, ali ja mislim da mi nece fino stajati.
[attachment=5994] OZ 35Anniversary
[attachment=5995] Alessio Super
[attachment=5996] Alessio F1

Da cujem vasa misljenja i prijedloge. Da napomenem auto je Golf 4 metalik sivi.
 
Član
Ako ces ici trkachi opaki look, obavezno 17" O-Z plus spustanje auta, ima da bolesno izgleda...ako ides da malo nabijes sminke na auto, tek toliko da bude ljepsi onda mu 16" Alessio F1, jer ima ravne jednostavne krakove i dat ce ti vizuelno broj vece felne :)
 
Član
ja sam mislio uzeti 35th anniversary u 18",i pravo su lijepe felge,mislim da ce stojati autu,samo sto 16?barem 17"
 
Član
Odlucio sam se za 16" jer sam vec kupio gume za koje sam se zavalio prosle godine (dunlop sport maxx 205 55 16) tako da sad idem na 17" felge bila bi mi zavala prava, jer pored felgica ulazem jos u auto. Radice se o.ct tuning i jos nekih sitnica..
 
Legend
sve je do ukusa ko voli kakav design,meni licno "OZ 35Anniversary" nesto pre premocno......
 
Moj kolega na crvenoj četvorci ima isto 16ke

kod njegovih feli mi se dopada što su duboke i crne a naravno i
manji profil guma.
Tako da i ja dajem suglas 16kama.
 
Član
Ako te zanima, mislim da bi ti mogao nabaviti OZ Vela 17" za tvog Golfa. A mozemo se dogovoriti i da ti uzmem te tvoje gume u racun ako hoces na 17".
 
Član
Narucene OZ Palladio 16"
[attachment=6027]

Nekako mi najbolje stajale od svih koje sam probao. :icon_smile:
Bice slikice dok dodju felgice i kad se montiraju.
 
Član
dobre felge :) cestitam,i ja sam danas zavrsio sa felge i jedva cekam da dodjem da ih postavim :)
a gume su ti isto te extra :)
cim postavis obavezno slikice da vidimo
 
Član
pa ovako nemoj me pogresno shvatit ali najbolje bi ti bilo po mome.nezelim solit pamet al sta bih ja stavio su felge brock b1
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top