felge za golfa 2

felge za golfa 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pozz svima kao i do sada uvjeren sam da će te mi i ovaj put pomoći jer imam hajde rećem problem ioako nije problem više je kao da il ne uglavnom sad su mi na golfu 2 felge sve 4 7x15 koje su na prodaju.....nove felge što sam gledo što se meni sviđaju su prednje 7.5 16 zadnje 9x16 dali je to previše za golfa dali ću ga razvalit kako djeluje na podvožje na autu na motor itd dakle 9x16 i 7.5 x16 pomažite hitno je felge čekaju a strah me da je to malo poveliko za mk2 evo i slika felgi koje trebam da uzmem
 
Član
Felge perverzno izgledaju,prednje mogu sigurno a to za 9J nisam siguran,jedino ako je neko stavljao neka kaze.Pa na kojem su sad autu? Moj ti je prijedlog da u svakom slucaju uzmes na probu malo i vidis kaci li gdje i kako se auto ponasa
 
felge se nalaze u prodavnici akcija je baš ovakvih istih smješna cjena dođe komad 200 km dakle sve 4 8oo km zato mi je to hitno da znam dali može ili ne pozadi svak kaže da će dirati ali se blatobran ispila i rješena stvar više se ja brinem za podvožje itd
 
Putovanja.ba
Administrator
Svakako sve zamjenske dijelove imas kupit na trafici :D

Koja je to radnja sa felgama?
 
Član
Druze imao sam ja na dvici felge tih istih dimenzija. Mogu reci sve pozitivno, izgled auta podizu za 100% (u poredjenu recimo sa 7x15), a lezanje u krivinama je fantasticno, ja sam bio odusevljen. Sto se tice trapova, ja sam za nekih pola godine, koliko su felge bile na autu, zamijenio oba zadnja lezaja i mozda krajnicu naprijed, sto ne znaci da su otisle iskljucivo zbog felgi. Ali ne brini za trapove, puno vece opterecenje je zapravo na sasiju auta ( osjetit ces to u voznji :) ), zato bih ti preporucio da obavezno stavis strut bar i naprijed i nazad... Eh da, jos da kazem, meni su strugale malko naprijed a nazad podosta, tako da sam se morao vratiti na 7x15, ali posto kazes da ti nije problem izvlaciti blatobrane, onda ces vjerovatno i to moci rijesiti... pozz.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top