Felge: varenje ili rad sa alu kitom Sarajevo-Mostar

Felge: varenje ili rad sa alu kitom Sarajevo-Mostar

Član
Pozz, dakle treba mi iz okolice Mostara ili Sarajeva da mi povari ili pokituje alu kitom, ili ako postoji taj alu kit set da se kupi, jer imam neke ogrebotine na felgama malo dublje pa ocu da to sredim fino i poravnam da mogu polirati taj dio. Ako ko ima kakvo rijesenje neka pise, LP :cool:
 
Član
Znaci tamo moze da se kupi alu kit, ok hvala na info otic cu danas da vidim koliko je i da ga kupim ;)
 
Početnik
sandy_mo je napisao(la):
Znaci tamo moze da se kupi alu kit, ok hvala na info otic cu danas da vidim koliko je i da ga kupim ;)

Skoro svaka malo "jaca" radnja boja i lakova to ima,a tesko da ce ti ko odg od ovih "profesionalaca" jer ipak misle da je to top secret :D.Ugl vidjeces sve i ja kad sam radio prvi put nisam imao blage veze ali sve fino objasnjeno i pise.I da ako su ostecenja prevelika nebih preporucio alu kit onda radije vari,ali samo ako su ostecenja velika.
Postavi sliek ostecenja ako mozes ;)
 
Član
Nisu duboka uopce ostecenja ni velika povrsinski, siguran sam da alu kit ono moze srediti. Nasao sam vec u kojoj radnji ima alu kit pa cu otici kupiti i srediti to, hvala puno, a slike radova ce biti u garazi mojoj ;)
 
Početnik
sandy_mo je napisao(la):
Nisu duboka uopce ostecenja ni velika povrsinski, siguran sam da alu kit ono moze srediti. Nasao sam vec u kojoj radnji ima alu kit pa cu otici kupiti i srediti to, hvala puno, a slike radova ce biti u garazi mojoj ;)

Super drago mi je da ces to rijesiti.A mene cudi samo sto si jos na online,idi kupi kit i radi i stavljaj slike sto prije :cool::cool::cool:
 
Član
Ma sad nemogu posto trebam ici poslovno do Neuma pa cekam da idem dole, tek sutra il prekosutra idem kupovat to i onda lagano krecem s radovima :D Hvala drug jos jednom, ovo sto se mene tice moze LOCK ;)
 
Top