Felge 18' Audi A3

Felge 18' Audi A3

Član
Vozim audi a3 2008/09 godina sportback, trenutno imam felge 16' , 7.5jx16, 5x112, ET 50 sa gumama 205 55 16

Nasao sam dobre felge audi rotor 18' , 8jx18, 5x112, ET 35 sa gumama 225 40 18. Zanima me hoce li mi predstavljati problem sto je velika razlika u ovih 0.5j i u ET. Ne razumijem se puno pa bih volio dobiti odgovor od nekog ko je upucen.

Gledao sam standardnu velicinu 18' za moje vozilo i mjere su: 7.5jx18 , ET 54 , 5x112 a guma 225 40 18

Na brzinu sam uspio staviti felge na vozilo i ne izlazi ali bolje da vidim s nekim tko se razumije u vezi ovog 0.5j i manjeg ET. Hvala na odgovorima !


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
 
Član
ako neces spustati auto onda ti mogu te felge, ali ako si imao u planu da spustis auto onda ne idi ispod ET42
 
Član
Ne mislim spustati , da li ce sta zbog et35 uticati n'a voznju itd?


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
 
Član
ET ti govori koliko je felga uvucena, ili izbacena. Trebas provjeriti, da li ce ta felga sa tom gumom. Parati od blatorbran, i unutrasnji dio blatobrana kada se amortizer kompresuje. Takoder obratiti paznju na udaljenost same felge i gume, od amortizera. Ostaviti uvijek malo prostora, zbog uvijanja gume u krivinama.
 
Član
ma ljudi stavljaju i 20" jos et 26
Te sto ces staviti bit ce avion,nemas brige samo ne znam kako bi bilo kad bi spustao...
IMG_3714_zpsuazc6xrz.jpg
IMG_3715_zpsiufc7oyz.jpg
IMG_3716_zpsivi35g45.jpg

eto 19" 8,5J et35...pa se malo orjentisi po njima.
 
Član
Po ovom nemam se sta plasiti hah :) najvjerovatnije ih uzimam ovih dana pa sta bude :) hvala na odgovorima ;)


Envoyé de mon iPhone en utilisant Tapatalk
 
Član
ipak ako si u mogucnosti nebi bilo lose da ih montiras na auto i provozas za svaki slucaj, cisto da se uvjeris da nece kaciti za prednje blatobrane kad naidjes na neku uvalu na putu, jer sam 100% siguran da ce naprijed da vire 1cm ako ne i vise
 
Top