felge 16" aveo 2005god???

felge 16" aveo 2005god???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
pozz...
zanima me dali se mogu staviti na avea 2005god 16" felge?
i dali bi bilo kakvih problema da se one stave gore(smetanje kod motanja volana,"trganje auta" i ostale gluposti)???
i koje bi bile najbolje dimenzije da uzmem(da profil bude sto manji,a guma sira)???
hvala svima koji odgovore!;)
 
Član
mislim da mogu 16" bez problema, ja sam stavio na ibizu 205/50 16" tako da mislim da bi i ti mogao bez problema stim sto bi tebi preporucio /40 ili max /45
 
adi6 je napisao(la):
mislim da mogu 16" bez problema, ja sam stavio na ibizu 205/50 16" tako da mislim da bi i ti mogao bez problema stim sto bi tebi preporucio /40 ili max /45
205 sirina bi isla bez problema?a visinu stavljam 40,mozda i manju...:icon_question:
gledao bi da stavim 205/40 16" i mislim da bi to bilo sasvim dovoljnjo za njega i jos bi malo spustio prednji kraj,a zadnji bi ostavio 1prst vidi nego prednji...
 
Član
sven_aveo je napisao(la):
adi6 je napisao(la):
mislim da mogu 16" bez problema, ja sam stavio na ibizu 205/50 16" tako da mislim da bi i ti mogao bez problema stim sto bi tebi preporucio /40 ili max /45
205 sirina bi isla bez problema?a visinu stavljam 40,mozda i manju...:icon_question:
gledao bi da stavim 205/40 16" i mislim da bi to bilo sasvim dovoljnjo za njega i jos bi malo spustio prednji kraj,a zadnji bi ostavio 1prst vidi nego prednji...

mislim da bi to bilo to i izgledace predobro 205/40 mislim da bi to bila mjera za njega malo ga spustiti i bice ;);)
 
probat cu slozit u photoshopu nesto...da stavim te jedne felge koje mi se jako svidaju,profil,sirinu i da ga spustim...pa cu stavit sliku da se vidi kako bi to izgledalo pa da komentirate dali je dobro ili ne...;)
 
Član
sven_aveo je napisao(la):
probat cu slozit u photoshopu nesto...da stavim te jedne felge koje mi se jako svidaju,profil,sirinu i da ga spustim...pa cu stavit sliku da se vidi kako bi to izgledalo pa da komentirate dali je dobro ili ne...;)

;) cekamo slike
 
ili ako netko kojim slucajem zna radit u PS-u neka se javi pa da mi to slozi,jer meni PS ne radi...:icon_evil:

evo razmisljao sam staviti ove felge na avea,e sada neznam kako bi one stajale na njemu,ali to cu se potrudit da saznam...naci momo ten s black 16"...
http://www.eurocar-sm.com/images/MOMO_Car_Wheels_ten-s_black.jpg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top