fb profil hakiran,pomoc potrebna...

fb profil hakiran,pomoc potrebna...

Član
pozzz raja,
neko mi je prohakao i fb profil i mail koji sam koristio,ni sam ne znam kako,elem,uspio sam preko nekih opcija koje ponude blokirati profil do daljnjeg...ispunio sam ono secret question i potvrdio identitet nakon cega su mi poslali "recovery mail" na novu adresu,zavrsni korak je klik na link da jos jednom potvrdim identitet i na kraju dobijem ovu poruku na fb stranici...

You've successfully confirmed your identity. For your security, you must wait before you can access your account.

Please come back in ... Hours and ... Minutes by logging in using your new email and password.


da li se neko susretao sa ovim i kako ide procedura,hocu li moci nakon sto prodje ovo vrijeme sto otkucava normalno uci na profil,ili ima jos zaje*ancije oko toga??
i ako sam blokirao profil,da li to znaci da niko ne moze uci na njega,pa ni taj ko ima šifru od fb-a i od mail adrese?
 
Ne moze niko uci ako je blokiran. Dok cekas, skeniraj kompjuter od virusa, a ne bi bilo lose ni da ga predjes sa "trojan remover"-om. Nakon toga svega, jace sifre stavljaj, koje ce tebi biti lako upamtiti, ali koje te ne vezu nizasta drugo, npr. aktivnosti, sportove koje volis itd itd...
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Ne moze niko uci ako je blokiran. Dok cekas, skeniraj kompjuter od virusa, a ne bi bilo lose ni da ga predjes sa "trojan remover"-om. Nakon toga svega, jace sifre stavljaj, koje ce tebi biti lako upamtiti, ali koje te ne vezu nizasta drugo, npr. aktivnosti, sportove koje volis itd itd...

to mi je bitno,da ne moze uci na profil sa starom mail adresom...
 
Član
ja sam to rješio kolegi ,samo prati porecuduru i promjeni šifru svog maila ako neko slučajno još zna i kad uđeš na fb vidi da nemaš još koju mail adresu dodanu u profil
 
Član
Trozic je napisao(la):
ja sam to rješio kolegi ,samo prati porecuduru i promjeni šifru svog maila ako neko slučajno još zna i kad uđeš na fb vidi da nemaš još koju mail adresu dodanu u profil

sve je odradjeno po proceduri,cekam da prodje ovo vrijeme pa da se ulogujem sa novim mailom i passom,u medjuvremenu sam ispunio onaj zahtjev da mi blokira profil
 
prvo sacekaj da ti istekne to vreme,
cek,jel ti i email blokiran ?
imo sam slicnih iskustava,ak treba sta samo posalji poruku i inbox...
 
Top