Farovi za mk1

Farovi za mk1

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav svima!Hocu da obicne farove od keca prepravim,odnosno da ugradim angel eyes,to vec znam kako se radi,ali me jos zanima da li enko mozda ima ideju kako da ubacim socivo u far,i da li je mozda to neko vec radio.Svjetla za poziciju bi bila angel eyes,a duga i kratka na socivo.Ja sam konto da izvadim socivo iz neke maglenke,pa da nosim tokaru da mi pravi kuciste za to...Dobrodosle su sve ideje i prijedlozi!! Zahvaljujem
 
almyr je napisao(la):
pozdrav svima!Hocu da obicne farove od keca prepravim,odnosno da ugradim angel eyes,to vec znam kako se radi,ali me jos zanima da li enko mozda ima ideju kako da ubacim socivo u far,i da li je mozda to neko vec radio.Svjetla za poziciju bi bila angel eyes,a duga i kratka na socivo.Ja sam konto da izvadim socivo iz neke maglenke,pa da nosim tokaru da mi pravi kuciste za to...Dobrodosle su sve ideje i prijedlozi!! Zahvaljujem

pod prvo bez bi xenona nemoj ni razmisljati na farove sa socivima ja sam to imo pa sam prodo a sad kad sam uzeo bi xenone sad mi je mrsko pod 2 nije to toliko tesko napraviti nije komplikovano uzmes socivo od bilo kojeg auta najbolje od bmw sa socivima tako kad stavis u golfov far moras 2 rupe da izbusis da pricvrstis sociva moras skinuti staklo da mozes ikako staviti imas onda onaj anage eyes sa manjim krugom pa ti tavno oko sociva ide fino izgleda ja cu ga opet praviti malo je to teze objesniti a lakse je napraviti kad budem ja pravio pa cu slikati a najbolje stoji na crnom autu tako ti je far crn ma ima ideja
 
Član
Hvala hvala,bas sam i ja konto od bmw,aj posto se eni ne zuri za to, ako ces ti uskoro pravit poslikaj to pa stavi slike da vidimo....
 
almyr je napisao(la):
Hvala hvala,bas sam i ja konto od bmw,aj posto se eni ne zuri za to, ako ces ti uskoro pravit poslikaj to pa stavi slike da vidimo....

ja sam konto opet raditi auto u proljece pa sam konto u proljece gdje cu sad bog te 1 hladno i ovo vrijeme ma neznam uglavnom ako mi ko javi ranije da je neko razbio bmw-a pa cu raditi 100 posto
 
Član
Semaitalian je napisao(la):
almyr je napisao(la):
Hvala hvala,bas sam i ja konto od bmw,aj posto se eni ne zuri za to, ako ces ti uskoro pravit poslikaj to pa stavi slike da vidimo....

ja sam konto opet raditi auto u proljece pa sam konto u proljece gdje cu sad bog te 1 hladno i ovo vrijeme ma neznam uglavnom ako mi ko javi ranije da je neko razbio bmw-a pa cu raditi 100 posto

hhehe ma nije bitno kad god bude.....ne zzurim nigdje,a usput i ja cu se malo sekat imam razbijen far od keca a nabavit cu jedan od bmw negdje....pa cu probat malo da vidim sta ce da ispadne,moram samoda nadjem onu pleksi sipku od venecijanera ili zaluzina,nema nigdje u mostaru kupit,pa da mogu napravit i angel eyes po zelji...:cool:
 
Član
almyr je napisao(la):
Semaitalian je napisao(la):
almyr je napisao(la):
Hvala hvala,bas sam i ja konto od bmw,aj posto se eni ne zuri za to, ako ces ti uskoro pravit poslikaj to pa stavi slike da vidimo....

ja sam konto opet raditi auto u proljece pa sam konto u proljece gdje cu sad bog te 1 hladno i ovo vrijeme ma neznam uglavnom ako mi ko javi ranije da je neko razbio bmw-a pa cu raditi 100 posto

hhehe ma nije bitno kad god bude.....ne zzurim nigdje,a usput i ja cu se malo sekat imam razbijen far od keca a nabavit cu jedan od bmw negdje....pa cu probat malo da vidim sta ce da ispadne,moram samoda nadjem onu pleksi sipku od venecijanera ili zaluzina,nema nigdje u mostaru kupit,pa da mogu napravit i angel eyes po zelji...:cool:

Ako hoces kristalni par prednjih farova za keca sa angel eyes, bezbeli fabricki, javi se. ;)

Pozz
 
Član
Imate na market.ba u auto dijelovima na prodaju sociva od BMW-a cijena je sitnica 40KM ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top