Farbat ili ne farbat ?

Farbat ili ne farbat ?

Da li farbati...


  • Total voters
    18
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo posto u subotu idem farbat konacno masku i auto, sad se bavim mislju da je pofarbam u dvije boje, znaci pola u njenu serijsku, a srednji dio haube u crnu metalic....

Posto ce na njoj biti slicna maska i isti ovaki spojler u dogledno vrijeme, sta mislite da ovako uradim...

 

JD.

Član
meni se ne svidja ako ce na citavom auto samo sredina haube biti crna

radije bi ofarbao citavu haubu ili je ni bi nikako ni dirao
 
Član
Kao sto JD rece, ako bi duzinom citavog auta isla linija, onda mozda, ali u principu ne volim takve kombinacije. Ova izgleda extra ovako, hauba i maska.
 
Član
Bice ti super,al farbaj i krov u crno to bi ti bilo pravo-opet to je moje misljenje.
 
Član
trizex je napisao(la):
Kao sto JD rece, ako bi duzinom citavog auta isla linija, onda mozda, ali u principu ne volim takve kombinacije. Ova izgleda extra ovako, hauba i maska.

Maska je slicna dosta, samo gornji dio niej ravno odrezan ko u ove maske, nego malko zaobljen....a u dogledno vrijeme tu crtu sa haube bi nastavio preko krova....;)
 
Član
Skontaj se malo, u principu to je tvoje auto, sebi ga radis ;) Anais je imao koliko se sjecam neke chize crvene na crnoj fabiji pa pogledaj kako je to izgledalo, da li ti se svidja. Mislim ipak da bi upotpunio takav izgled trebao bi i neke fele bijesne imati, spusten autic itd. Ali kako god tvom srcu godi :)
 
Član
ma necu chize stavljat, svaki coban u gradu ih ima hehe....a bit ce i fele i spustanje za cak 3cm hehe...ma opifdit cu ja haubu u crno, ako mi se ne svidi korektorom cu prebojit :D:D:D
 
Član
Jarane sve je stvar ukusa....ti ces voziti auto i farbaj ga u one boje sa kojima cers se osjecat bolje:) Tako da imas milion misljenja..al nek tvoje prevagne;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top