farbanje :)

farbanje :)

Član
Neznam jesam li na pogresno mjesto postavio temu a ako jesam admini neka je prebace :)

Ide sezona, zima odradila svoje, imam 2-3 manje ogrebotine sa 1 strane, Prednji i zadnji branik sa strane, hajvani me zapeli negdje na parkingu, pa me sad zanima hoce li se puno vidjeti prelazi jer bezze mi je da farbam citavu stranu, a tolko me to bode u oci :S boja je Crna metalik...

Onako čisto pitam ima li ko iskustava, jer bolje i farbati citavu strane neg dio po dio pa onda na kraju opet morati sve :) LP
 
Član
RE: farabnje :)

zavisi kolika ti je ogrebotina al svedno moras ofarbati ako ti je na vratima komplet vrata osim onog djela od stoka da bi se boja sjedinila a ostalo ispoliras da se ujednaci i oko prelaza mora bar biti 20 centi sa 2000 pa pirom da bi mogo poslije ispolirat da se nevidi nista sve zavisi od majstora kako ce uraditi :)
 
Član
RE: farabnje :)

ma nisu velike ogrebotine, danas sam 1 poliro i ono nije bas upadljiva :) al dobar je ovaj majstor jusin, predstavlja li su par njegovi projekata ovdje po forumu, tako da planiram da on radi ;)
 
Top