Farbanje u mat crnu ?

Farbanje u mat crnu ?

Ovako,zna li mozda neko kako se farba u MAT crnu ? Znaci da se vidi da nije obicna,vec bas mat ? I da li to uopste moze u ps-u da se odradi . Treba mozda neki fill ili sta vec ? Ako neko ima link od tutoriala sa neta i sl nek ubaci ? HVALA ! :icon_smile:
 
Član
tesko ima ono za crom tutorijal a za ovo ne znam probaj tamo sa efektima pa mozda naletis na nesto....;)
 
tarik_91 je napisao(la):
Naravno da je moguce. Sve moze u ps-u da se uradi.. tesko da ces naci tutorijal
Pa znas li ti ? Mozes da mi objasnis nekako ? Bar ukratko ?
soffa je napisao(la):
tesko ima ono za crom tutorijal a za ovo ne znam probaj tamo sa efektima pa mozda naletis na nesto....;)

Trazim,i trazio sam ali nikako . .Ali ne odustajem :cool:
 
Član
ja sam farbo golfa svog u mat crnu sad skoro i odlicno je ispalo al ja nisam uzeo orginal mat crnu vec sam mjeso sa akrilom uzeo sam mat crne 1 kilu i 2 akrila pa sam pomjeso to dovje i normalno na kraju prelakiro lakom za mat farbu sto nema sjaja a pric ide isti ko i na obicnim farbama bar sam ja tako stavio i sve je odlicno ispalo ;)
 
bogzagti je napisao(la):
ja sam farbo golfa svog u mat crnu sad skoro i odlicno je ispalo al ja nisam uzeo orginal mat crnu vec sam mjeso sa akrilom uzeo sam mat crne 1 kilu i 2 akrila pa sam pomjeso to dovje i normalno na kraju prelakiro lakom za mat farbu sto nema sjaja a pric ide isti ko i na obicnim farbama bar sam ja tako stavio i sve je odlicno ispalo ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
bogzagti je napisao(la):
ja sam farbo golfa svog u mat crnu sad skoro i odlicno je ispalo al ja nisam uzeo orginal mat crnu vec sam mjeso sa akrilom uzeo sam mat crne 1 kilu i 2 akrila pa sam pomjeso to dovje i normalno na kraju prelakiro lakom za mat farbu sto nema sjaja a pric ide isti ko i na obicnim farbama bar sam ja tako stavio i sve je odlicno ispalo ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

cemu smjeh kad nisi ni vidio auto :icon_rolleyes:
 
bogzagti je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
bogzagti je napisao(la):
ja sam farbo golfa svog u mat crnu sad skoro i odlicno je ispalo al ja nisam uzeo orginal mat crnu vec sam mjeso sa akrilom uzeo sam mat crne 1 kilu i 2 akrila pa sam pomjeso to dovje i normalno na kraju prelakiro lakom za mat farbu sto nema sjaja a pric ide isti ko i na obicnim farbama bar sam ja tako stavio i sve je odlicno ispalo ;)

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

cemu smjeh kad nisi ni vidio auto :icon_rolleyes:

Drug malo si fulao temu, u pitanju je photoshop ;)
 
Član
GOLF TZ je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

e jebaj ga ja nisam gledo temu izvinjavam se :D hahahah sad cu se i ja malo smijat :lol: za photoshop neznam nista pa se izbacujem iz ove teme :lol:
 
Član
e jbg ja se izvinjavam onda :D nisam pratio temu kako valja pa nisam bio ukljucen oko ps neznam nista tako da ovu emu napustam :D jos jednom se izvinjavam
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
tarik_91 je napisao(la):
Naravno da je moguce. Sve moze u ps-u da se uradi.. tesko da ces naci tutorijal
Pa znas li ti ? Mozes da mi objasnis nekako ? Bar ukratko ?

pa u principu mat boja ima refleksije al su one puno manje vidljive, tako da moras raditi sve sa smudge i blur tool-om...evo primjer jednog rada tako radjenog, nije bas najrealniji al cisto da vidis princip

orig

chop:
 
Top