Farbanje plastika/lajsni

Farbanje plastika/lajsni

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vozdra svima!

Zanima me da li je iko farbao plastike odnosno crne lajsne na VW/Skodu/Seatu?

Inace moze li se to???

samo mi nemojte napisati da se javim u Hrasnicu, jer me zanima ima li iko vlastito iskustvo????
 
Član
Sve se moze kad se hoce ako imas volje strpljenja mozes i sam uraditi naravno ako ti zelis i mislis da ce dobro ispasti.
 
Član
Rolixy je napisao(la):
Sve se moze kad se hoce ako imas volje strpljenja mozes i sam uraditi naravno ako ti zelis i mislis da ce dobro ispasti.

Znam da se može, nego pitam da li je iko radio to i kakva su iskustva
 
Član
e radio je jedan moj komsija na passatu ko mojem sivom stvarno je dobro ispalo one lajsne ismirglao da nema onih tackica mora da bude glatka pa kasnije primer i mislim da je kupio orginalnu farbu negdje od ovih vecih servisa ali stvarno je ispalo za 10
 
Član
D_cash je napisao(la):
e radio je jedan moj komsija na passatu ko mojem sivom stvarno je dobro ispalo one lajsne ismirglao da nema onih tackica mora da bude glatka pa kasnije primer i mislim da je kupio orginalnu farbu negdje od ovih vecih servisa ali stvarno je ispalo za 10

Hvala

ma tvrdi mi moj limar da to može super da ispadne, pa cemo da vidimo ;)
 

JD.

Član
moze se naravno zasto ne bi moglo, kao sto edo rece samo treba fino pripremiti za farbanje, izmatirati plastiku i staviti primer i onda farbanje i na kraju bezbojni lak. svaki bolji lakirer zna to uraditi samo naravno nadji nekog koga znas ko ce ti se fino potruditi

radio sam i ja to evo kako je ispalo pa procjeni sam

DSC04514.jpg

DSC04593.jpg


p.s. ovo bi trebalo pod eksterijer ja mislim a ne enterijer hehe
 
Član
Dino kod tebe kao da su se i štopke zatamnile :D:D:D

Dobar mi je jaran lakirer tako da ce to biti ok

inace o corsi sve najbolje :cool:


@imao si mahanje na SR-u iz r32, nadam se da si skonto ko je ;)
 
Član
VW auta (skoda seat audi...) ispadnu super kad im se ofarbaju crne lajsne na vratima i karambolci u boju auta samo treba paziti, za farbanje plastike ima posebna komponenta, ne valja plastiku farbati sprejom ili obicnim lakom od auta bez pripreme. Ustvari, sprejom ne treba nista farbat!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top