Farbanje, lakiranje i montiranje milotec dodataka

Farbanje, lakiranje i montiranje milotec dodataka

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozdrav

Uzeo sam milotec set spojlera, prednju masku s usisnicima, krom navlake/lajsne, krom cijevi za auspuh i neke sitnice za interijer (alu look, itd)... sve za auto Octavia II.

S obzirom da je auto u proteklom periodu od godinu dana dozivjelo neka manja ostecenja boje i lima na nekim djelovima, htio bih da sve te sitnice popravim, malo prefarbam, i komplet auto ispoliram. Usput se trebaju i ovi eksterni dodaci (spojleri, okvir maske, itd.) prefarbat u boju auta, pa me sada interesuje ko je najbolja osoba/servis da mi odradi ovaj kompletan posao (od limarije, preko farbanja, pa sve do montiranja ovih milotec dodataka) po pristojnoj cijeni?

Interesuju me servisi iz Sarajeva ili blize okoline... ?

Koliko dugo auto moram ostaviti da se sve to odradi i montira? I koliki trosak da ocekujem, otprilike?

Najradije bih vecinu ovoga sam odradio, ali fakat nemam ni vremena ni iskustva niti adekvatan prostor/opremu da to uradim.

Unaprijed hvala!
 
Imas odlicnog limara u Vogosci. Meni radio Saxa (haubu i prednju masku) i extra ispalo! On ima nekog svog lakirera i mogu ga samo dalje preporuciti. Lik se zove Meho i nalazi se: ovako, kad prodjes Mercedes prema vogosci dolazis do raskrsnice, desno za industrijsku zonu a lijevo te doceka benziska energopetrol. Ti ides lijevo, zaobidjes pumpu, i nastavis tom sporednom ulicom jos oko 300m pa ces vidjeti na kuci s lijeve strane ima znak Audi i VW. To ti je to! :)
 
Član
smajicemir je napisao(la):
Imas odlicnog limara u Vogosci. Meni radio Saxa (haubu i prednju masku) i extra ispalo! On ima nekog svog lakirera i mogu ga samo dalje preporuciti. Lik se zove Meho i nalazi se: ovako, kad prodjes Mercedes prema vogosci dolazis do raskrsnice, desno za industrijsku zonu a lijevo te doceka benziska energopetrol. Ti ides lijevo, zaobidjes pumpu, i nastavis tom sporednom ulicom jos oko 300m pa ces vidjeti na kuci s lijeve strane ima znak Audi i VW. To ti je to! :)

Super, hvala. Oticu sutra da pogledam, ma i veceras cu se provozat da vidim bil znao naci :D:D
 
Član
E drug da ti kazem za taj alu-look za interijer...to ja imam na fabiji pa da ti kazem caku da se ne izjebes ko stoka kao sto sam ja...kad ih budes ljepio u interijer isjeci samo malo papira od podloge na sredini i pocni ljepiti od sredine, gledaj prvo da potrefis sve otvore kako treba, rubovi nisu bitni...kasnije kad si sve to nastelio, odljepi ostatak papira sa ljepljive strane umetaka, i onda ljepi krajeve, pa tek onda sredinu...jer kasnije kad zagrijes ih fenom postanu ko zvaka i mozes s njima raditi sta hoces, pa tako i nastelit ih da sredina fino legne, samo presujes sa prstom... ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top