Farbanje koze? Ko, gdje..

Farbanje koze? Ko, gdje..

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Pozz raja!!

Interesuje me zna li ko nekog da farba kozu, tacnije kozna sjedista? Ako ko zna, molit cu za bilo kakav podatak/kontakt.. Grad, firma, br. telefona,.., ili ako je vec neko radio kakva su iskustva/cijene i sl..

Unaprijed hvala svima! ;)
 
a znate li ikoga da radi popravke na kozi, tj. ishabane i ispucale dijelove prefarbati ili sta vec treba... dugo vremena trazim nekoga da to radi, ali ne znam nikoga...
 

gox

Član
Bertony je napisao(la):
Pozz raja!!

Interesuje me zna li ko nekog da farba kozu, tacnije kozna sjedista? Ako ko zna, molit cu za bilo kakav podatak/kontakt.. Grad, firma, br. telefona,.., ili ako je vec neko radio kakva su iskustva/cijene i sl..

Unaprijed hvala svima! ;)

SARAJEVO ULICA SKENDERIJA KOD VATROGASNE BRIGADE IMA FIRMA FARBAJU KOZU I NIJE SKUPO A KVALITETNO JE
 
Član
GOX01 je napisao(la):
Bertony je napisao(la):
Pozz raja!!

Interesuje me zna li ko nekog da farba kozu, tacnije kozna sjedista? Ako ko zna, molit cu za bilo kakav podatak/kontakt.. Grad, firma, br. telefona,.., ili ako je vec neko radio kakva su iskustva/cijene i sl..

Unaprijed hvala svima! ;)

SARAJEVO ULICA SKENDERIJA KOD VATROGASNE BRIGADE IMA FIRMA FARBAJU KOZU I NIJE SKUPO A KVALITETNO JE

Hvala! ;) Ovo bi moglo biti bas ono sto mi treba!! :icon_smile:
 

gox

Član
Bertony je napisao(la):
GOX01 je napisao(la):
Bertony je napisao(la):
Pozz raja!!

Interesuje me zna li ko nekog da farba kozu, tacnije kozna sjedista? Ako ko zna, molit cu za bilo kakav podatak/kontakt.. Grad, firma, br. telefona,.., ili ako je vec neko radio kakva su iskustva/cijene i sl..

Unaprijed hvala svima! ;)

SARAJEVO ULICA SKENDERIJA KOD VATROGASNE BRIGADE IMA FIRMA FARBAJU KOZU I NIJE SKUPO A KVALITETNO JE

Hvala! ;) Ovo bi moglo biti bas ono sto mi treba!! :icon_smile:

NEMA NA CEMU ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top