farbanje kočionih klješta???

farbanje kočionih klješta???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Fiesta_Boy je napisao(la):
ma pravi spoRCKI,ko pit-bull,ne pusta dok ne stanes skroz...plus crvena boja daje +5KS:D:D

I to s onom od 3 KM, a koliko bi tek dobio kada bi kupio neku skuplju? :lol:
 
Dino je napisao(la):
Fiesta_Boy je napisao(la):
ma pravi spoRCKI,ko pit-bull,ne pusta dok ne stanes skroz...plus crvena boja daje +5KS:D:D

I to s onom od 3 KM, a koliko bi tek dobio kada bi kupio neku skuplju? :lol:

DOBROI SI vala,ja zaboravio koliko smo je platili...ja sam cuo,al ne znam jel istina da ZUTA boja kljesta daje 10KS:D:D:lol:
 

edo

Član
hvala svima,samo još da pitam kojim sredstvom da se dobro očiste klješta???samo šmirgl
papir ali šta protiv masti itd???
 
Početnik
Ja sam koristio antikorozin,nitro temeljnu i obicni lak za metal,extra ispalo...sad mislio preci fluorescentnim sprejom hihi :)
 
Član
Evo ovako ja cu to raditi al ne sad kad malo otopli odes fino u F1 kod bosmala i kupis sprej cjena je 15,50KM imas ama bas svih boja da biras i to je sprej bas za to otporan na temperature do 1000 stepeni kad kupis lak odes u najobicniji market kupis kiselinu za ciscenje kupatila koja ne najeda gumu i tako te osjetljive stvari ona ti je ja mislim 2 ili 3 marke fino zalijes sacekas par minuta uzmes celicnu cetku skines prljavstinu fino obrises i zastitis i farbaj nema tu neke mudrolije mozes i da smirglas kako hoces ako ti nesto nebude jasno pitaj frajera tamo kad kupis mozes sa nekim u tal za taj sprej sta ce ti citav ja cu sa jaranom znaci nas dvojica po pola nemoze nas sve izaci ni 10 maraka
 
Član
e da normalno da kad radis kljesta odradi i dobose sve zajedno i onda ce to da lici na nesto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top