Farbanje golf 2

Farbanje golf 2

Pozz narode. Odlucim sam da farbam golfa i odem u prodavnicu kaze dovoljno ti je 1.5kg farbe za okolo. Reko oke ajde uzmem ja to...i kuci osmirglam fino ocistim ponrsto kitujem i to osmirglam i sad farbanje. Predjem jednan mlaz drugi i boja se ne sjaji i predjem jos 2 mlaza preko toga ona se sjaji...dal trebam kupiti bezbojni lak pa preci ili da se sija ili sta? Ode mi farba za cas posla ovako...crvena je boja u pitanju.
Hvala u naprijed
 
Akrilna boja...nije komora jeste garaza kompresor boca od 50l duva na 6 a pistolj nije ni najbolji ni najlosiji
 
Koliko puta da predjem akrilnom i kako sta sa lakom?
Bez glupih komentara ako se nekome ne svidja nema potrebe da ismijava neka zaobidje temu...
 
Član
Zajebana je stvar sto te popravka tog posla moze izaci skuplje nego posao. Ali ok, necu smetati, pozz. Trebao si prije pitati kako da ti objasnimo.
 
Član
3 ruke su ti sasvim dovoljne, ako si i 4 nisi nista pogrjesio, ako je akril tj 2k boja nemas potrebe za lakom ona u sebi ima vec lak. jesi mjesao utvrdjivac? nisi zar samo bojom prskao?
 
Član
Sporo se susi, i najbitnije (kao sto mu ime kaze) nece ti se lak ucvrstiti, tj. biti tvrd. Nego ostace mekan...
 
Top