Farbanje felgi

Farbanje felgi

Pozdrav raja, ovako imam plan na proljeće farbati felge pa otprilike da vidim neki proces hoću to uraditi sa sprejem bez ikakvih mašina, ručno pa koliko je moguće to ozbiljnije odraditi po pravilu.
49348739_2054711687956682_1051889717592719360_n.jpg

Ovo je kako bih volio da izgledaju. Ima sitnih oštećenja treba to popuniti pa kako šta
Postupak neki po mom: čiscenje, smirglanje, gitovanje, smirglanje, prajmer, boja i bezbojni lak
Eh sad ove detalje izmedju procesa ne znam pa ako bi neko mogao objasniti...

I ima li razlike u kvaliteti ovih sprejeva. Obicni oni su po 6 KM, u OBIju ima jedan Dupli Color on je oko 20ak KM. Ako je bolji da uzmem njega, al jel onda mogu prije njega jeftini prajmer od 6 KM i bezbojni isto od 6, ili kako sta..
 
Član
Dobro si postupak naveo. Sad da li je potrebno Kitovanje, sam procjeni.

Sprejevi su OK, nećeš pogriješiti sa RenCo sprejevima ili one grčke Color, tako nekako. Dupli color jeste odličan, ali preskup.

Drži se uvijek jednog proizvođača...

Gesendet von meinem Redmi 4A mit Tapatalk
 
Mozda ti je ovo opcija?
Sa PlastDipom se mozes malo zajebavat i boje mjenjat.
Super drzi i cak u Automatskoj-Autopraoni!
Ostecenja se jako lako mogu reparirat!
Minimalna priprema! Samo ocistis i zastitis!
Skida se jako lako i brzo!


 
Mozda ti je ovo opcija?
Sa PlastDipom se mozes malo zajebavat i boje mjenjat.
Super drzi i cak u Automatskoj-Autopraoni!
Ostecenja se jako lako mogu reparirat!
Minimalna priprema! Samo ocistis i zastitis!
Skida se jako lako i brzo!



Ne planiram boje mijenjati, vec odraditi to jednom nek drzi koliko drzi. Jer vec moram ostecenja sanirati tako ra cu u startu imati posla, a kad radim nek bude lak onda

Samo me zanima ima li razlike u kvaliteti tih sprejeva jer ovamo mogu kupiti 3 obicna za ovaj jedan dupli color
 
Dobro si postupak naveo. Sad da li je potrebno Kitovanje, sam procjeni.

Sprejevi su OK, nećeš pogriješiti sa RenCo sprejevima ili one grčke Color, tako nekako. Dupli color jeste odličan, ali preskup.

Drži se uvijek jednog proizvođača...

Gesendet von meinem Redmi 4A mit Tapatalk

Potrebno jeste jer ima ostecenja pa da se to fino sanira
Znaci ipak ne predlazes da kupim dupli color lak, a jeftiniji prajmer i bezbojni od nekog drugog?
Jer kad bih sve od njih uzimao poskupo bi izaslo
 
Top