farbanje celicnih felgi i specijalni sarafi za alu felge - p206

farbanje celicnih felgi i specijalni sarafi za alu felge - p206

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Posto se lagano zima zahuktava... htjeo bi svoje celicne felge ofarbati u bijelo. Gdje se moze to u sarajevu raditi...

sam zivaca nemam (vec sam ih jednom sam farbao ali to nakon mjesec dana nije licilo ni na sta).

Isto me zanima gdje bi mogao kupiti 12 obicnih sarafa za alu felge i 4 ona specijalna (na svaki tocak po jedan) za peugeot 206...

i kad sam se vec raspisao zanima me gdje bi mogao cekirati jesu li mi ove alu ok i ako nisu da ih ispravim?
 

IGY

Član
svaki lakirer ce ti ih ofarbati, ako ti je vec mrsko sam da radis
sarafe kupi u prodavnici auto dijelova, po mogucnosti gdje drze i felge u gume
a svaki vulkanizer ti moze provjeriti jesu li ti felge krive ili prave
 
Član
hvala IGY

sto se tice farbanja zna li neko dosta ljudi mi je preporucilo nekog lika u Vojkovicima koji to radi powder coating i cijena je 25km po felgi.... ima li sta blize sarajevu?
ove bi moje trebalo pljeskariti prvo posto sam ja to lose prvi put osmirglao pa preko toga farbao....
 

IGY

Član
pa nisu ti ni Vojkovici na kraj svjeta
par km od Dobrinje
cuo sam i ja za njega, i dobro radi
 
Član
Momak koji to radi je ucesnik street racea, Davor Sikima nekad vozio crvenu dvicu 2.9 VR, ima lakirernicu i momak radi za deset, nalazi se 30 metara od mosta u Vojkovicima na desnoj strani.
 
Član
Ima u vojkovicima Boro 065/457-353, jaran nosio od pezoa 106 oko 20 KM po komadu evo preguro dvije zime ,felgu ti prvo ispjeskari pa onda plastificira sa svih strana
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top