Fantastic Highway Save

Fantastic Highway Save

MTR

Član
kako ga lola u sekundi spremi , negdje u Rusiji a izgleda isto ko u nas :D

na 1:30 , ostalo je bezze

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=u5j5pmA0EsQ&feature=player_embedded[/video]
 
Član
auuufff....da je vozio brze 2 na sat taman bi mu bio na maski.....sta ti je reci sreca i sudbina...
 
Član
:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek: mi smo ovako covjeku isto naletili i covjek pokusao izbjeci ali nije mogao..
nedo bog da se zadesi ovako, izgubio bi se covjek, extra je reagovao ovaj sto je snimao jbtt :icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
Svaka mu cast na reakciji. A ima debila sa kamionima majku im ebem. Ljetos se vracamo ja i stari s mora kad covjek sa sleperom prestize sleper u krivini za dlaku da nas pokupi ja utrtio na sjedalu reko nema sta gotovo je i sreca :icon_mad:
 
auuuf jbt, svaka cast cojeku, pribran osto. Bas jebena scena, ide kamioncina na tebe. Meni je tako usao u makazice autobus na Loncarima, sasro sam se. Obilazi idiot sa autobusom auto u krivini, nije me vidio valjda i na mene, ja na kocnicu, on se ubaci nekako i prodje dobro,al sam se usro, ide grdosija od desetak tona na mene, slistio bi me ko slinu, dobro garant bi ja u onom bas zadnjem trenu skreno u kanal,al svejedno.
 
Član
:icon_eek: sreca, mogao ga je ovaj iz suprotnog smijera pokupi, kako kamion ovako izgubi kontrolu :icon_question:
 
Top