facebook

facebook

Član
Jel možda vas zeza fb, čuo sam priče da su ih napali anonimusi, sada jeli istina il ne, neznam, al meni je fb strašno spor
 
Član
to je radi vremena, lede kablovi i veze :D plus otkazane skole, rijetki citaju, svi handre po fejsu, ne mogu se svi lajkovi ni upratit pa mora stekat :lol:
 
Član
Ma nenormalno sporo, nije ovako nikada prije bilo, neznam šta je sad, dali je istina ovo što se priča il ne, neznam, ali je fb nenormalno spor i šteka
 
Član
Mislim da su male sanse da nesto mogo fb serverima , i ako mognu nesto oni svaki minut radi backup ;)
 
Član
Ja mislim ipak da mogu, jer oni se doslovno sprdaju sa FBI preko neta, kradu im podatke sve zivo i objavljuju na netu. Tako da....... :icon_smile:
 
Član
HIdraulic, kako ti ovo sve znaš, da nisi član anonimusa:D
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
ma neznam, boli me i ćošak, nek rade šta god hoće, samo ned'o Bog da objave čat na zid.
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Bilo bi mi, od ove sam tražio ribicu, od druge minđu........:D
 
Član
Hidraulic je napisao(la):
Rade obične DDOS napade, koje možeš i ti preko LOIC-a.

Da da, i tako presrecu enkriptirane razgovore FBIa i Scotland Yarda i objavljuju ih na netu, da da ......

Get real, samo se sjetite one - sve sto je jedan covjek napravio, drugi moze da pokvari. Mozda je nezamislivo tesko, ali nemoguce....nikad.
 
Član
Slažem se trizex, a što se tiče fb, volio bih da ga hoće srediti anonimusi, bolje bi učio, ovako se nemogu natjerati da sjednem i uzmem knjigu, samo se natjeram da sjednem, ali za kompj
:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Top