Fabia

Fabia

Član
ev ponovo.. :) sreca sam copy paste!

vako skino i prenje i zadnje crne lajsne i plastificiro ih, ofarbo prenju masku u mat crnu i nove retrovizore u boji auta.. ima jos par điđa tipa antena radio trosistemci ce jos da dodju i tako.. uglavnom radi se!



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us


trazim felge 16'' il 17'' promjer sarafa 5x100.. i ako naravno moze kombinacija za mijenjaje pa mogu i doplatit s tim da imam nove gume!
i btw pitanje jedno dal' meni pasu felge 5x112 il bi trebo to distancerom rijesiti i dal' je to pametno radit!?

pozdrav!
 
Član
Jedino konusnim sarafima, ali to je kentra...imas jako lijepih felgi 5x100, seati, audi, goflovi.... ;)
 
Član
Ma nadji neke 5x100 mnogo ti je pametnije...inace fabija je prelepa kao sto sam ti vec napisao pre jedno meces dana:lol::lol: Ne znam samo dal ti je pametno 16 ili 17 na fabiju 1.2, sto zbog slabog motora, sto zbog trapova....:icon_confused:
 
Član
15 su trenutne...
sto se tice trapova kao ne bi bilo problema a to da idu na slab motor ce imat naravno itekakvog efekta tako da vise ciljam na 16.. jbg valja!
i hvala na koment
 
Član
trenutno situacija slaba skroz, trazim vec mjesec, nista... ljeto, godisnji, pa ljudi ni nemaju... nego daj ti meni prodaj te svoje 15", evo ti i moje 14" pa se vozaj na njima dok ne nadjes 16", :D

meni su 16" malo velike, radi nekih dionica sumica fazoni ovo-ono, pa ima loseg puta, a i gume duplo skuplje :lol: :lol:
 
Top