fabia

fabia

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Evo fabie koju sam radio za takmičenje
orginal:
i606490_skodafabia1r13.jpg

chop:
i616824_POZADINA.jpg

dosad sam dobio 21 glas
 
Član
sto zadnju felgu nisi izvukao i prosirio blatobran:icon_rolleyes:
desni retrovizor ne valja
a i ovo naprijed s onog skodinog konceptt je nekako...neobicno
ima greskica,al u globalu,moze proci
svidja mi se B&W pozadina,istice auto;)
ne radis lose,sretno na takmicenju
 
Član
Znam da sam je usro ,htio sam nešto sa više promjena,ma hajde ima i lišijih od mene.ovako,dosad imam 29 glasova.što se ti ne registriraš tamo na vtbih,raja je gotovo ista:trožić,nexus,cico,tarik,cabrio,sandy_mo,ya...
 
Član
Pa edoze je sve rekao, al nisu to bas neke strasne greske... ovako na manjoj slici se ne primecuju...trebao si zadnju felgu malcice da izbacis....ali nije lose, farovi su meni super kao i branik ( prednji, zadnji ne vidim :D )
 
Član
Zadnja felga previse uvucena, prednja maska i farovi preveliki spram samog vozila,i hauba previse izdignuta tako da mi nije nikako proporcijonalno... prednji brnaik neravnomjerno spusten,razlicito odstojanje od zemlje s desne i lijeve strane,ne svidja mi se ni ona kao siva lajsna ispod farova,a najvise mi odvlaci paznju sto si sa strane izgubio kompletan sjaj na autu brushanjem , slkanjanjem brava... !

Svidja mi se odabir zamisljene boje (zanemarujuci nedostatak sjaja) odabir felgi je takodjer dobar(uz male korekcije) maglenke su mi najljepse sjele(da je branik korektan bilo bi savrseno)

Dobra ti je i pozadina...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top