Fabia Out. Tuning

Fabia Out. Tuning

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh raja oko ovog sam se rada stvarno puno potrudio,detaljno sam radio,pokusao sam bez vecih ispada i primjetljivih stvari,nadam se da ce vam se svidjeti i da cete mi ostaviti mnogo komentara :)



 
Član
svaka cast za trud.....ali probaj ovu masku ispraviti izgleda mi kao da je nakrivljena prema dole...
 
Član
mocan skodilac majke mi....pokusaj ukoso preko farova zadat bad look, ne ovaj ravni...ali inace premocno, cim je skoda ne moze da ne valja :D
 
Član
Nije lose, mozda malo ova boja nije uredu ali ipak to je stvar ukusa! A ova karambolka izgleda kao da ce zapeti, barem desna strana auta! Malo popravi i to je to, napredujes, svaka cast!
 
Član
Sto se tice branika i nisam htio da bude ravan,htio sam ga malo prema dole kako bi djelovao jos nizi,boja jednostavno nisam htio klasicne boje :) u ovim bojama fabije vjerovatno nema heheh,a evo bas sad ugleda sto freek kaze da mi usisnici nisu kako treba,nisam to sinoc ni skuzio od umora,kasno sam radio :) freek bi ti upravu sa onim svojim savjetom,a ja opet ne slusam :)
 
Član
iskreno, ovo ne valja nista...prethodni neki radovi su ti dosta bolji...ovo mi je prenadzidzano i krkanski za ovo auto...felge uvucene...malo to ba ljepse i kulturnije uradi..
 
Član
Pa dobro drug,svi radovi su mi do sad bili clean look,mora malo promjene,nece mi svi radovi valjda na isti nacin zavrsavati,ovdje je namjenski nadzidzan,kako bi malo promjene doslo u moje radove!!!
 
Član
Outrage je napisao(la):
Pa dobro drug,svi radovi su mi do sad bili clean look,mora malo promjene,nece mi svi radovi valjda na isti nacin zavrsavati,ovdje je namjenski nadzidzan,kako bi malo promjene doslo u moje radove!!!

ma dobro, samo ti kazem da su ti ovi prethodni bili dosta bolji...tj. da znas i bolje
 
Član
Ma razumijem drug,ali ovo je jos jestnu stepenci komplikovanije,ovaj branik i to,pa eto i to usavrsavam,i ja takodjer vise volim bez dzidzanja :)
 
Početnik
bolji mi je onaj getz kojeg ti kritikujes..ovo jos nije dovoljno dobro da bi se postavilo na internet..a i felge samo stavis preko starih,ista velicina,ostanu unutra kao i one..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top