Fabia do 220km/h u 5.5sec ???

Fabia do 220km/h u 5.5sec ???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
3-4 ljudi podigli prednji kraj i ovaj stisnuo ... a ja sam neki dan 160kmh u mjestu za nekolke sec... doduse na snijegu :p:p
 

Lav

Član
ma na dizalici sam i ja svoju identicno maltretirao..
u petu i malo gasa samo
220 ko s picke
 

IGY

Član
ovo je previse ofirno vidi se da je garaza, primjer ona hauba sto stoji naslonjena na zid
 
Član
5-a brzina, dignes auto na dizalicu (tockovi u zraku) i full gas. Ovo se desi, nije neka nauka...
 
Član
hmmm...dala bi se od ovoga dobra fotomontaza smjestit hehe...da odere onog americkog dragstera hihih :D
 
Član
Ocigledno je da auto stoji u mjestu... al´ opet nisam ocekivao da moze ta kazaljka tako jednostavno dogurati 220
 
Član
moze moze. imo ja nekad davno ladu samaru koja je bila 4 brzine i rikverc, i naletim na mjenjac 5 brzina i rikverc, reko sto da ne i kupim taj mjenjac (bio je cini mi se 50 marki ja ga spustim na 45 hehehehehe). i kad sam ga postavljo digo auto na dizalicu, postavio ga i aj sad da vidim kako radi upalim auto i nako na dizalici ubacim prvu ide, drugu .... ubacim u petu pun gas lada gravirana 180 kazaljka prodje i dodje na nulu hehe. trebo sam i ja to snimit pa vako izbacit.dosta svijeta bi se sje*alo hehehehehehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top