Expres dostava piva :)

Expres dostava piva :)

Član
hahaha dobar
dobro mjesto za druzenje rostiljanje natkriveno ,parking za limene ljubimce odlicno :::
 
ELVIR__T je napisao(la):
hahaha dobar
dobro mjesto za druzenje rostiljanje natkriveno ,parking za limene ljubimce odlicno :::
ma tu se pretezno svako vece okupljamo ,nedeljom 3 sata standard,ali sad se uzvrtili policajci non stop neko prijavljuje ....
 
Član
laki_grcica je napisao(la):
ELVIR__T je napisao(la):
hahaha dobar
dobro mjesto za druzenje rostiljanje natkriveno ,parking za limene ljubimce odlicno :::
ma tu se pretezno svako vece okupljamo ,nedeljom 3 sata standard,ali sad se uzvrtili policajci non stop neko prijavljuje ....

tak je i u tz nista drugacije nevjerovatno vec prije 23 h patroliraju i kaze momci vrijeme je za razlaz a uvijek ima tih sto dojavljuju .
 
ELVIR__T je napisao(la):
laki_grcica je napisao(la):
ELVIR__T je napisao(la):
hahaha dobar
dobro mjesto za druzenje rostiljanje natkriveno ,parking za limene ljubimce odlicno :::
ma tu se pretezno svako vece okupljamo ,nedeljom 3 sata standard,ali sad se uzvrtili policajci non stop neko prijavljuje ....

tak je i u tz nista drugacije nevjerovatno vec prije 23 h patroliraju i kaze momci vrijeme je za razlaz a uvijek ima tih sto dojavljuju .
ja preksinoc kad nisam udario policajca tj njihovo auto,stantard navece zajebajem se bacam ga pod rucnom,kad idem ja taman ga zabacio kad oni ispred mene :) rotacija u sekundi :) izlaze obojica istovremeno kaze sta ti je konju jedan sta ti je majmune :)))) poceo se ja izvlacit kako imamo autoklub imamo jednog takmicara na 402,reko ocu ja na cunjeve :)onaj test spretnosti...kaze on meni slusaj ti strit rejseru :) reko nisam strit rejser vec cunjar :)))) i puste ma sa opomenom...
 
Top