EX Honda Crx blue&white

EX Honda Crx blue&white

Član
Evo da i ja predstavim moju ex crx-icu :D 1996 godiste,presao 134k km, 1.6 Esi,stavljeni spojleri gewinde(spusten 9cm) ubacena neka muzika bila,voza sam je 4mjeseca i prodao,sad sam u potraznji za nekim VW,prvi dan kad sam je kupio odma je baterija otisla u ku*ac a drugi dan mijenjac.. sta ces popravio i idemo dalje..Jednom sam isao s njom i u bihac ali nikad vise,polupao spojlere skroz :D previse bio spusten pa oni koji znate kakav je put preko granice u izacicu znate o cemu govorim :D evo jos neke slike :D imam jos neke ali su slabe i bezveze jih stavljat :D

Kad sam je kupio

dscn4601.gif

58191_1635163242279_1332637811_3203904_2176778_n.jpg

4.jpg

5.jpg

fotografija1194.jpg

fotografija1195.jpg

Svi gledaju ko da je cudo a ne auto :D
fffffffffffffffffff.jpg

123.gif
[/quote]
dscn4692.jpg


Na kraju sam stavio org.branike slika nemam i prodao je.
 
Član
samo nije mi jasno kako sa japanca da predjes na VW:icon_rolleyes: inace fina honda svaka cast ;)
 
Član
Jednom vw uvijek vw kazu :D Prvi auto je bio Polo6n pa je uvijek bilo nekih problema s njim pa sam ga prodao,a ovo hondu imao j ekolega na prodaju za male pare pa sam je uzeo,inace mi honda nikad nije bila vrh :D
 
Član
ni malo mi se ne svidja ...da neko moze ovako da upropasti del solku .... c.c.c:icon_mad:
 

OmO

Član
Jel ovo auto sredjeno u vrijeme fast and furious ? :D

Za moj ukus previse, moglo bi se svrstati u anti tuning..
 
Član
haha,sredjen je bio 2010 godine 10godina po snimanju filma F&F :lol:i za moj ukus je bilo previse pa sam poslje stavio org.branike i avto prodano,i sebi obecao da honda nikad vise nece bit kod mene :cool:
 
Član
meni isto ovi spojleri bodu oči trebo joj samo pod i neka felga ali ni ovo nije toliko loše
 
Top